23915828 2399067253650929 8163251541518874358 n

Днями у Дніпрі відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року Дніпропетровщини», до якого студентство Криворізького педагогічного активно долучилося.

Наші студенти взяли участь майже у кожній номінації: студентка факультету географії, туризму та історії Поліна Бурлака виборювала звання «Волонтеру року», народна естрадна студія «Модерн» під керівництвом Маргарити Вікторової представляла університет у номінації «Художня самодіяльність року».

До трійок кращих у своїх номінаціях увійшли студенти-історики Ілля Лисоконь («Громадський діяч»), Денис Шабанін («Лідер студентського самоврядування») та студентка факультету іноземних мов Юлія Філоненко («Інноваційний прорив року»). Зокрема, за результатами відкритого онлайн-голосування І.Лисоконь посів почесне третє місце у категорії «За внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху».

шпонька

Кращим у номінації «Інноваційний прорив року» став студент фізико-математичного факультету нашого вишу Руслан Шпонька, який виборов перше місце.

Компетентне журі, визначаючи переможців у кожній номінації, оцінювало учасників за такими критеріями:

• кількість та рівень організації реалізованих заходів, проектів, кампаній, програм, їх територіального охоплення;
  • ступінь залученості молоді;
  • актуальність і соціальна значущість реалізованих заходів, проектів, кампаній, програм;
  • новизна та інноваційність реалізованих заходів, проектів, кампаній, програм;
  • результативність (ефективність) і перспективність реалізованих заходів, проектів, кампаній, програм.

Премію Дніпропетровської обласної ради за досягнення в різних сферах суспільного життя і професійної діяльності, активну участь у розбудові регіону традиційно отримують найкращі. Наші студенти гідно представили університет, у черговий раз продемонструвавши лідерський, громадський, творчий потенціал молоді Криворізького педагогічного.

23794914 1916034128714777 8306430743315917383 n

Вітаємо переможців! Наші студенти - найкращі!