На черговому засіданні Вченої ради 08 лютого 2018 року з основного питання «Про результати науково-дослідницької роботи Університету за 2017 рік»  з доповіддю виступила проректор з наукової роботи Гаманюк Віта Анатоліївна.

Доповідач зробила детальний аналіз наукових досягнень кафедр, за такими показниками:

– підготовка науково-педагогічних кадрів;

– публікації науково-педагогічних працівників, зокрема в виданнях, що індексуються міжнародними базами даних Scopus та Web of Science;

– підготовка і виконання наукових проектів за рахунок коштів державного бюджету;

– проведення науково-практичниї конференцій;

– підвищення кваліфікації викладачів;

– міжнародна співпраця;

– участь у міжнародних проектах та програмах;

– освіта іноземних громадян;

– робота ради молодих учених;

– студентська наука;

– випуски наукових видань та збірок наукових праць.

Було зазначено, що в 2017 році університет отримав доступ до науково-метричної бази  Web of Science.

Серед основних пріоритетів наукової діяльності університету доповідач визначила підвищення якості наукових публікацій, підготовку наукових проектів для отримання державного фінансування, участь у міжнародних проектах та програмах.

Вчена рада заслухала звіт стипендіата Кабінету Міністрів України Шляхтича Р. П. та рекомендувала до призначення стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених Мерзликіна П. В., доцента кафедри інформатики та прикладної математики і Широкову М. С., доцента кафедри соціології та економіки.

Вчена рада розглянула також ряд робочих питань:

– внесла зміни до Положення про диплом з відзнакою;

– затвердила навчальні програми по кафедрах університету;

– внесла зміни до навчальних планів підготовки студентів випускних курсів спеціальності Початкова освіта;

Вчена рада заслухала питання про переведення  студентів з контрактної форми навчання на навчання за рахунок видатків державного бюджету та питання навчально-наукового сектора, відділу аспірантури та докторантури.

З рішеннями Вченої ради можна ознайомитись за посиланням:

Травень 2024