На засіданні Вченої ради 12 квітня 2018 року з доповіддю з основного питання «Про соціальний розвиток Університету» виступив проректор з навчально-педагогічної роботи Лисечко Валерій Петрович.

Доповідач наголосив на тому, що розв’язання соціальних питань розвитку університету здійснюється відповідно до чинних Законів України та що основу соціальної політики університету становить, як зазначено у п.2.6. Статуту КДПУ, усвідомлення університетом своєї високої суспільної відповідальності у внутрішньому та зовнішньому вимірах як відповідальності за соціальну захищеність усіх учасників освітнього процесу та готовність до реалізації суспільно значущих цілей розвитку міста, регіону, українського суспільства, піднесення вітчизняної культури й науки.  У доповіді визначено основні цілі та напрямки соціальної діяльності університету та ряд важливих перспективних завдань розвитку соціальної інфраструктури та матеріально-технічної бази університету.

Вчена рада схвалила  Програму перспективного розвитку КДПУ на 2018-2027 роки. З цього питання доповідав ректор університету Я.В.Шрамко.

Відбулося  конкурсне обрання на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників, а також балотування щодо присвоєння вченого звання професора кафедри української мови.

Традиційно Вчена рада розглянула й інші робочі питання, що стосуються забезпечення навчального процесу.

З рішеннями Вченої ради можна ознайомитись за посиланням: https://kdpu.edu.ua/pro-nas/vchena-rada-universytetu/rishennia-vchenoi-rady.html