мистецький

Творчість – це основне покликання людини. Якщо ви креативні та ваше бачення світу наповнене різнокольоровими фарбами, то не стримуйте себе – виходьте за рамки!

Якщо ви не можете прожити жодного дня без музики, ви є володарем шикарного голосу або добре опанували музичний інструмент, то дайте волю своїм емоціям. Якщо ви чуєте музику, і ваше тіло піддається цьому ритму, ви  цікавитесь різноманітними танцювальними постановками, отримуєте справжній драйв від перебування на сцені, то закружіть усіх своєю енергією.

А якщо ви хочете розкрити весь свій творчий потенціал на повну, то Криворізький педагогічний університет вітає вас у своїх стінах.

Приходьте 21 квітня 2018 року до актової зали головного корпусу та пориньте з головою у мистецтво! Там ви можете зустрітися з творчими викладачами факультету мистецтв, збагатитися на майстер-класах з живопису та графіки, відчути себе справжнім студентом побувавши на заліках з музичного і образотворчого мистецтва, подивитися на театр мод, дізнатися тонкощі сучасного дизайну, отримати індивідуальні консультації з хореографії та багато іншого. Тож приєднуйся, і відкривай світ мистецтва разом з педагогічним!


 

4604
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок