18 квітня 2018 року у Криворізькому педагогічному відбулося позапланове тренування з протипожежної безпеки для студентів психолого-педагогічного факультету, факультету іноземних мов і факультету української філології.

Під час надзвичайних ситуацій вкрай необхідно володіти навичками правильних реакцій на екстремальне оточення, що постійно і непередбачувано змінюється, уміти надати першу медичну допомогу, скоординувати групу людей. Під час пожежі у громадському місці ми часто відповідаємо не лише за себе, а й за тих, хто опинився поряд – і добре, коли відомо, що робити і як діяти.

Подібні заходи проводяться для того, щоб навчити студентів правилам поводження під час надзвичайних ситуацій. Показати важливість чіткої координації та взаємодопомоги, без яких масова евакуація може перетворитись у хаотичний рух. Регулярне проведення тренувань із реагування в умовах надзвичайних ситуацій дозволить підвищити рівень підготованості й обізнаності в їх розв’язанні.

Сигнал тривоги пролунав об 11:15, а о 11:17 основна маса учасників тренування вже залишила будівлю університетського корпусу. Загальні збори відбулись на стадіоні о 11:19, де викладачі прозвітували за кількість евакуйованих студентів й час прибуття групи в повному складі. Загалом на евакуацію з навчального корпусу було витрачено 4 хв.

Тренувальна евакуація у Криворізькому педагогічному дозволила університетській громаді набути життєво важливих навичок: студенти і викладачі вчилися швидко й спокійно реагувати на надзвичайну ситуацію, відповідно до плану проводити евакуацію з корпусу, користуватись засобами протипожежної безпеки.

«Суть заходу полягає в перевірці готовності студентів до реагування на надзвичайні ситуації. Підготовку до тренування тримали у повній таємниці: необхідно було побачити реальний рівень підготовки людей і провести відповідні інструктажі, тактичні заняття тощо», – зазначив провідний фахівець з надзвичайних ситуацій Олександр Кобрюшко.

Більше фото у Галереї

Популярне