педагогічний

Саме від педагога починається зростання майбутнього покоління. Якщо ви добра, відповідальна людина, легко знаходите спільну мову  з дітьми,  володієте чудовими ораторськими здібностями, тоді наша Альма-матер чекає на вас!

Вам часто кажуть, що ви гарний співрозмовник, ви вмієте вислухати та заспокоїти будь-яку людину, ви завжди готові прийти на допомогу, ви постійно берете участь у волонтерських роботах, мрієте ощасливити родиною усіх дітей-сиріт, тоді спеціально для вас своє серце відкриває педагогічний.

Можливо ви обожнюєте створювати різноманітні поробки своїми руками, бажаєте навчити цьому інших, ви добре опанували різні техніки декоративно-прикладного мистецтва, вас вабить робота з машинами або ви отримуєте задоволення від приготування їжі, знаєте купу рецептів, які неодмінно хочете втілити у життя, ви з легкістю можете візуалізувати новий дизайн будь-чого, тоді ви «влучили у ціль».

Не пропустіть свій шанс, приходьте 21 квітня 2018 року о 9.30 до головного корпусу. Приєднуйтесь до художньої студії у нескінченну казковість, спробуйте власні сили у діловій грі «Соціально-педагогічній діяльності», пройдіть експрес-діагностику лідерського потенціалу особистості, пізнайте дивовижну природу у лабораторії, пограйте у захопливі квести: психолого-педагогічний, автомобільний, збагачуйте свої знання на різноманітних майстер-класах: з моделювання одягу, харчових технології, художньої обробки деревини тощо. Приходьте, і станьте частиною нашої дружньої команди педагогічного!