19 липня 2018 року вступна кампанія перетнула свій екватор. Хоч про закінчення цьогорічної вступної кампанії говорити ще зарано, вже можна визначити деякі тенденції.

Насамперед це те, що абітурієнти активно подають документи на всі спеціальності університету як на базі повної загальної середньої освіти, так і на базі освітнього рівня «Молодший спеціаліст». Станом на 21:00, 18.07.2018 до Криворізького педагогічного надійшло загалом 1785 заяв для зарахування на освітній рівень «бакалавр».

Бакалаври, які вже визначились зі своїм майбутнім професійним шляхом, готуються до вступу в нашу магістратуру і таких на сьогодні вже 612. Це свідчить про високий рівень професорсько-викладацького складу КДПУ й можливість подальшого працевлаштування випускників, як у рідному місті, так і за його межами.

Технічний секретар приймальної комісії, який здійснює прийом документів на спеціальність «Історія»  І. О. Панафідін зауважив: «Приймальна комісія – це найвищий щабель концентрації співпраці всіх фахівців університету. На сьогоднішній день моя робота, в першу чергу, –  це обробка електронних заяв та, якщо виникають якісь проблеми з документами, особисте спілкування з абітурієнтом  у телефонному режимі. З нетерпінням чекаємо зарахування та подання оригіналів документів, хвилюємось за кожного нашого вступника!»

Широкий спектр спеціальностей, які пропонує Криворізький педагогічний, розкриває безмежні перспективи і особисту реалізацію у будь-якій професійній сфері. Якщо ви ще вагаєтесь до якого вишу подати документи, то Криворізький педагогічний запрошує отримати якісну освіту в рідному місті не тільки за спеціальностями психолого-педагогічного напрямку, а й такими як: туризм, соціологія, хореографія, філологія, екологія, дизайн, соціальна робота.

Цікаве навчання і змістовне дозвілля – це Криворізький педагогічний!