1

23 липня розпочався останній тиждень Вступної кампанії 2018.

 2

Приймальна комісія Криворізького педагогічного приймає документи в абітурієнтів, які вже остаточно вирішили, що КДПУ – це найкращий вибір, який розкриває для них безмежні можливості й надає великі перспективи.

3

Абітурієнти подають документи на всі спеціальності нашого вишу, цікавляться майбутнім навчанням та працевлаштуванням. Кожен технічний секретар приймальної комісії – це викладач відповідного факультету, який детально обізнаний із процесом навчання, а також науково-дослідницькою, спортивною та культурною діяльністю в КДПУ і, саме головне, він може надати кваліфіковану консультацію та роз’яснення з усіх питань, що виникають в абітурієнтів.

4

«За час вступної кампанії ми отримали близько ста заяв лише на соціологію масової комунікації, журналістики та реклами, переважну більшість яких абітурієнти подали через електронні кабінети. Також приємно відзначити, що вже є перші ластівки, які визначились із власними пріоритетами й подають до нас документи», – розповідає про перебіг вступної кампанії технічний секретар приймальної комісії Людмила Черноус.

 

Нагадуємо, що подання заяв завершується 26 липня. Поспішайте зробити свій вибір!


 

5339
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок