3D 2

На сайті Криворізького державного педагогічного університету опубліковано віртуальний тур.

Віртуальний тур передбачає можливість відвідати наш університет не виходячи з дому – хоча завжди краще завітати особисто й побачити все на власні очі.

3D 3

Наш 3D-тур містить 15 основних локацій. Долучіться до різнобарв’я студентського життя, прогулявшись поверхами університету, де ви зможете зануритись в історію Криворізького педагогічного, дізнатись про культурне й громадське життя вишу, а також побачити лекційні аудиторії й приміщення для лабораторних занять, оцінити навчальні можливості, які отримують студенти КДПУ.

3D 1

Нашим випускникам, які залишили місто, але сумують за рідною alma mater, тур подарує можливість знову пройтись знайомими коридорами, зайти до аудиторій, кожна з яких має свої сенси; поринути спогадами у студентські роки.

Запрошуємо до перегляду 3D-туру Криворізького педагогічного. Долучайтесь до атмосфери сучасної освіти і наукової творчості нашого університету!