бюджет 3

8 серпня 2018 року Криворізький педагогічний гостинно зустрів нове покоління своїх студентів. В актовій залі головного корпусу університету на загальних зборах вступників відбулось урочисте оголошення Наказу про зарахування за кошти державного бюджету.

Майбутні першокурсники завітали на своє перше студентське свято разом з рідними і друзями. Від імені університетської громади до молоді звернулися відповідальний секретар приймальної комісії, декан фізико-математичного факультету О. В. Віхрова та проректор з наукової роботи, проф. В. А. Гаманюк, які привітали учорашніх абітурієнтів з успішним подоланням вступних випробувань і побажали всім плідної спільної праці у стінах нашого університету.

бюджет 3

О. В. Віхрова зачитала Наказ № 693-с «Про зарахування на навчання» від 7 серпня 2018 р., а В. А. Гаманюк нагадала присутнім про важливі організаційні моменти, пов’язані з початком навчання на першому курсі. Майбутні першокурсники дізналися і про давню традицію Криворізького педагогічного – ознайомчу практику, завдяки якій студенти отримують перший досвід спілкування в університеті, знайомляться з однокурсниками, більше дізнаються про діяльність закладу вищої освіти.

бюджет 3

Нагадаємо, що 9 серпня відбудеться перше зарахування на вакантні місця на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Оригінали документів необхідно подати до цього дня.

Бажаємо майбутнім першокурсникам вдалого літнього відпочинку і плідного початку навчання в нашому університеті! Чекаємо вас на урочистій посвяті в студенти, яка відбудеться 1 вересня о 9.00 годині на подвір’ї головного корпусу КДПУ.