fair131118 124

13 листопада 2018 року у Криворізькому педагогічному відбувся традиційний святковий ярмарок на честь Міжнародного дня студента.

fair131118 156

Вісім факультетів КДПУ цього року об’єдналися у незвичайну еклектичну симфонію, яка отримала назву «Золоті хіти Криворізького педагогічного».

fair131118 162

Ритми і настрій різних музичних стилів наповнили фойє головного корпусу: лунали потужні гітарні рифи року від факультету географії, туризму та історії, веселилися колоритні шанувальники популярної музики 80-90х з фізико-математичного; джаз від природничого створював неповторну стильну атмосферу.

fair131118 165

«Це педагогічний, тисяча зірок» - як співали танцюристи диско з факультету мистецтв, вітаючи шановне журі на власному танцмайданчику з яскравою фотозоною та запальними хітами.

fair131118 112

Класична музика факультету української філології поєднувала серця, а популярні мелодії від факультету дошкільної та технологічної освіти створювали легку й невимушену атмосферу молодіжного свята.

fair131118 110

А ще була електро-party від факультету іноземних мов на чолі з неповторним DJ Marshmallow, з якої ніхто не пішов, не скуштувавши оригінальних смаколиків, названих на честь популярних стилів клубної музики.

fair131118 217

Каріна Кришень, студентка гр. ПНП-16 розповідає: «Наш психолого-педагогічний факультет презентує популярний у сучасної молоді стиль реп. Його яскрава естетика й потужні ритми надихнули кожну групу факультету на власноручне створення апетитних страв, які ми представляємо за допомогою музики!».

fair131118 160

До музичних веселощів приєдналося й суворе, але справедливе журі у складі представників викладачів, профспілки й студентства. Члени журі оцінювали презентації кожного факультету за трьома критеріями – «Видовищність», «Домашнє приготування страв», «Відповідність страв та оформлення темі».

fair131118 176

Кращі творці симфонії смаків стануть відомі вже у четвер, 15 листопада, коли о 15.20 на головній сцені педагогічного розпочнеться яскраве дійство – традиційний конкурс «Студент року». 16 листопада о 16.00 всіх небайдужих до активного відпочинку чекає захоплююче змагання з боулінгу «Декан та його команда», яке відбудеться у приміщенні боулінг-клубу «ЮНІОН». А 17 листопада таланти шанувальників сучасного фотомистецтва буде гідно оцінено у рамках інтернет-фотоконкурсу «Селфі з преподом» від студентської ради університету.

Вітаємо зі святом!

Більше фото у галереї