students2018 3

13 грудня 2018 року в Палаці студентів Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара відбувся щорічний обласний конкурс «Студент року Дніпропетровщини». Одразу 5 студентів Криворізького педагогічного були представлені в різних номінаціях.

students2018 4

Проведення цього конкурсу вже стало доброю і світлою традицією. Кожен номінант пройшов відбірковий етап на рівні своїх закладів вищої освіти. Переможці переходили на обласний етап відповідно до однієї з десяти номінацій: «Спортсмен року», «Інноваційний прорив року», «Художня самодіяльність року», «Студентський засіб масової інформації року», «Унікальна номінація року», «Волонтер року», «Розумник року», «Лідер студентського самоврядування», «Митець року», «Громадський діяч».

Студенти Криворізького педагогічного не перший рік беруть участь у цьому масштабному заході. Цього року претендентами на перемогу були студентки фізико-математичного факультету Фадеєва Лілія, Долотій Маргарита і Зеленська Ніна, психолого-педагогічного факультету Федосенко Ганна, факультету мистецтв Єфременко Марина.

students2018 5

Перемогу в номінації «Інноваційний прорив року» виборювали одразу дві студентки педагогічного, які продемонстрували неабиякі успіхи:

Лауреат обласного конкурсу – Фадеєва Лілія, яка є переможцем Всеукраїнських конкурсів наукових робіт, стипендіатом Кабінету Міністрів України, розробником наукового проекту «Програмне забезпечення для розкроювання матеріалів у меблевій промисловості».

Дипломант обласного конкурсу – Долотій Маргарита, яка розробила бібліотеку генератора випадкових чисел, що використовував за джерело ентропії шуми звукової карти. Також вона практично довела дієздатність цього генератора для використання у криптографії.

«Моє дослідження цього питання почалось ще з курсової роботи. Мій керівник – Мерзликін Павло Володимирович запропонував розглянути саме цю тему. Мене вона дуже зацікавила і я продовжила свій експеримент у дипломі бакалавра. Наразі у своїй магістерській роботі я детально описую всі механізми. На цьому я не думаю зупинятися, адже в мене є багато ідей. А мій наставник завжди допоможе знайти направлення або відповідь для вирішення того чи іншого питання», – розповідає Маргарита.

students2018 6

У номінації «Художня самодіяльність року» були також представлені дві наші студентки, які досягли таких результатів:

Лауреат обласного конкурсу – Зеленська Ніна. Вона є переможницею міжнародного конкурсу в Болгарії і Всеукраїнських – у Дніпрі та Запоріжжі. Дівчина зазначає, що була завжди активною, і коли з’являється можливість взяти де-небудь участь, то вона завжди зголошується.

Дипломант обласного конкурсу – Єфременко Марина, яка за час свого навчання проявила себе як активістка й лідер студентської ради факультету. Вона здобула чимало перемог у міських, обласних і міжнародних конкурсах. Також є учасницею вокальної студії «Оберіг» під керівництвом Л. І. Косяк.

students2018 1

«Волонтер року» – назва ще однієї номінації, у якій була представлена студентка нашого університету. За своє бажання допомагати людям, небайдужість і відданість своїй справі Федосенко Ганна стала лауреатом обласного конкурсу.

Дівчина розповідає: «Я зі своєю командою співпрацюю з волонтерської організацією Кривого Рогу «Інгульська  паланка війська запорізького низового». Ми допомагаємо готувати салати і відправляємо їх в зону проведення ООС, збираємо все необхідне для бійців, а до свята Святого Миколая ми готуємо казку для дітей воїнів АТО»

Нагородження відбувалося в теплій і домашній атмосфері. Учасників зустрічали у супроводі живої музики. Перед кожною номінацією для гостей виступали різноманітні колективи, які підтримували урочистий настрій. Протягом усього концерту в залі панувала інтрига, до останнього ніхто з конкурсантів не знав своїх результатів. Після оголошення назви номінації просто на сцені відкривали конверт і лише тоді хвилювання відходило на другий план.

«Нас зустріли дуже тепло. Кожного з нас запросили до столу, де були таблички з прізвищами номінантів. Стіл був дуже гарно накритий, все було дуже привітно. На цьому фоні грав скрипаль і співала дівчина, що створювало спокійну атмосферу. Після завершення офіційної частини для нас був організований спеціальний фуршет», – ділиться враженнями  Єфременко Марина.

students2018 2

Наші студентки проявили себе на максимум. За свої старання й наполегливість вони отримали цінні подарунки: дипломанти отримали диплом, чашку та квіти, а лауреати – диплом, квіти й розумні наручні годинники.

Криворізький педагогічний пишається успіхами наших студентів і бажає підкорювати ще більше нових вершин!

6452
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31