conf090119 3

Про здобутки колективу та перспективи розвитку університету, виконання фінансового плану та колективного договору в 2018 році, затвердження його нової редакції на 2019 – 2021 рр. – про все це йшлося на традиційній конференції трудового колективу, що відбулася цього року 9 січня.

conf090119 5

Перед 115 делегатами від різних структурних підрозділів університету виступили зі звітами ректор університету Я. В. Шрамко, головний бухгалтер університету О. А. Третяк, голова профкому Л. В. Бурман

conf090119 1

«Виступаючи перед шановним зібранням, передусім хочу подякувати всім за сумлінну й злагоджену роботу, яка дозволила нам напрацювати протягом 2018 року нові здобутки», – розпочав свій виступ Ярослав Владиславович.

Ректор зупинився у своїй доповіді на результатах діяльності університету в 2018 році за основними напрямками –  освітнім, науковим, міжнародним, соціально-гуманітарним, інформаційним, адміністративно-господарським, зокрема йшлося про підвищення рейтингу КДПУ, відкриття нових спеціальностей, проведення вступної кампанії, зростання контингенту студентів, зокрема й іноземних громадян, формування ефективного електронного освітнього середовища, відкриття спеціалізованої вченої ради за педагогічними спеціальностями, публікацію викладачів у міжнародних наукометричних базах, укладання міжнародних угод тощо.

З повним звітом ректора про роботу в 2018 році можна ознайомитись на офіційному сайті університету в рубриці «Соціально-громадська діяльність» – «Громадське самоврядування» – «Звіти ректора».

conf090119 2

Звіт про виконання колективного договору в 2018 році делегатам представила також голова профкому Л. В. Бурман, яка відзначила позитивну динаміку виконання колективного договору між трудовим колективом та адміністрацією університету в усіх розділах. На конференції колективний договір було визнано таким, що виконується в повному обсязі. А також було затверджено новий договір на 2019 – 2021 рр., з проектом якого можна було ознайомитися на сайті університету.

conf090119 4

На порядок денний було винесено важливі для функціонування нашого університету питання затвердження Правил внутрішнього розпорядку університету, Положення про комісію з питань охорони праці університету в новій редакції та персонального складу цієї комісії, підтвердження персональних змін у складі Вченої ради університету.

Після виступів представників трудового та студентського колективу університету за розглянутими питаннями було ухвалено постанови конференції.

Популярне
Зворотний зв'язок