Традиційно в лютому Вчена рада  університету слухає питання про результати науково-дослідницької роботи за попередній рік. Аналіз  результатів науково-дослідницької роботи за 2018 рік  здійснила проректор з наукової роботи Гаманюк В. А., яка визначила здобутки науковців університету та окреслила напрями, що потребують удосконалення підходів до їх реалізації. Під час обговорення цього питання були внесені пропозиції щодо вдосконалення форм і методів аналізу науково-дослідницької роботи.

Вчена рада схвалила фінансовий звіт університету за 2018 рік та ухвалила фінансовий план на 2019 рік. З цього питання доповідала головний бухгалтер Третяк О. А.

Вчена рада присвоїла вчене звання доцента по кафедрі німецької мови і літератури з методикою викладання Карпюк В.А.

На заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників по кафедрах університету було обрано 23 особи, 15 студентів переведено з контрактної форми навчання на навчання за рахунок видатків Державного бюджету.

Вчена рада схвалила  пілотний проект на курсах підвищення кваліфікації вчителів та затвердила Порядок формування груп для вивчення вибіркових дисциплін.

Вчена рада також розглянула ряд робочих питань, що стосуються забезпечення освітнього процесу в університеті.

З рішеннями Вченої ради можна ознайомлюватися за посиланням: https://kdpu.edu.ua/pro-nas/vchena-rada-universytetu/rishennia-vchenoi-rady.html