jubilee 20 1

16 березня 2019 року Криворізький педагогічний відмічає двадцятиріччя своєї діяльності в статусі університету.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 1999 року за № 403 Криворізький державний педагогічний інститут було перетворено в університет. Заклад вищої освіти було акредитовано за IV рівнем.

jubilee 20 21

У 2011–2015 рр. виш працював у складі Криворізького національного університету. Але життя довело: області потрібен незалежний заклад вищої педагогічної освіти – науково-методичний центр і провідний осередок наукового, культурного, громадського життя освітянської галузі Придніпров’я.

27 січня 2016 р. розпорядженням Кабінету Міністрів України № 51-р Державний вищий навчальний заклад «Криворізький державний педагогічний університет» було відновлено.

Символічно, що саме напередодні двадцятиріччя діяльності в статусі університету, КДПУ повернув свою традиційну назву, під якою він широко відомий як один із провідних педагогічних закладів вищої освіти України. 15 лютого 2019 року роботу з перейменування Криворізького державного педагогічного університету було завершено.

jubilee 20 3

Незалежно від статусу й назви, Криворізький педагогічний завжди залишався надійною базою професійної підготовки висококваліфікованих кадрів для всіх ланок системи української освіти, а методичні розробки й дослідження науковців університету користувалися заслуженим авторитетом серед академічної освітянської громади міста, області, країни.

jubilee

Після дев’яти десятиріч плідної освітньої і наукової діяльності Криворізькому педагогічному знову двадцять. Ця символічна дата нагадує: підготовка майбутніх поколінь українських освітян потребує постійного оновлення науково-методичного супроводу, втілення інноваційних ідей і відкритості до нового досвіду. Громаді КДПУ притаманні саме ці кращі риси двадцятирічного віку: з кожним роком колектив університету досягає нових вершин науково-педагогічної творчості, здобуваючи новий досвід і створюючи нове знання.