Передостаннє засідання Вченої ради в 2018-2019 навчальному році розпочалося з привітання ювілярів. Цього разу вітали зі славетними ювілеями одразу двох проректорів університету: Лисечка В.П., проректора з науково-педагогічної роботи та Золотницького М.Я., проректора з адміністративно-господарської роботи.

Колектив Вченої ради університету привітав Савченко Л.О. з присвоєнням вченого звання професора та Бондар К.М. з присвоєнням вченого звання доцента, а Устименко В.В. та Мотуз Т.В. з присвоєнням наукового ступеня кандидата педагогічних наук. Голова Вченої ради  Шрамко Я. В. вручив їм атестати та дипломи.

Основним питанням порядку денного був стан підготовки студентів – іноземних громадян. З доповіддю виступив начальник відділу міжнародних зв’язків Турський В.О., який зазначив, що надання освітніх послуг громадянам інших країн має особливе значення для університету в умовах поширення глобалізаційних процесів. Навчання іноземних студентів є не лише питанням престижу для університету, а й залучення закладу вищої освіти  до ринку надання освітніх послуг.

З  інформацією про виконання рішень Вченої ради, які були прийняті у травні 2018-квітні 2019 р., виступила учений секретар Терещенко В. Г.

На засіданні було прийнято рішення щодо присвоєння вченого звання доцента по кафедрі дошкільної освіти Коломієць Т. Г., Савченко К. Ю.

Вчена рада внесла зміни до документів університету, які регулюють його діяльність; розглянула питання науково-навчального сектора, відділу аспірантури та докторантури; затвердила програми навчальних дисциплін по кафедрах університету та перевела двох студентів з контрактної форми навчання на навчання за рахунок видатків Державного бюджету.