проЯв 1

Формування лідерських якостей починається під час навчання в університеті. І від того, наскільки для цього будуть створені сприятливі умови, залежить відповідний результат. Криворізький педагогічний надає своїм студентам усі можливості для виявлення, формування та розвитку справжнього молодіжного лідера.

проЯв 1

Як ми повідомляли раніше, уже шість років поспіль студенти КДПУ під час літніх канікул беруть участь у роботі літньої Школи молодіжного лідерства «ПроЯв», створеної за ініціативи й організаційної підтримки профспілкової організації університету. Талановита молодь отримує чудову можливість поєднати відпочинок із саморозвитком. Не став винятком і 2019 рік.

проЯв 1

Десять незабутніх днів із 10 по 19 липня наші студенти проведуть на узбережжі Чорного моря в мальовничому селищі Приморське й навчаться переконувати, доводити власну думку, слухати своїх опонентів.  Кожен день відбуваються різноманітні й цікаві заходи: тренінги, спортивно-розважальні, літературно-мистецькі заходи тощо. Нудьгувати не доведеться нікому – кожен знайде собі заняття по душі.

проЯв 1

Школа молодіжного лідерства «ПроЯв» дозволить проявити свої вміння й навички всім охочим, а найбільш успішні учасники отримують рекомендаційні листи, що засвідчать їх компетентності. Фахівці студентського клубу Криворізького педагогічного долучилися до цієї важливої справи – вони організовують діяльність, всіляко допомагають й підтримують «проявців».

проЯв 1

Бажаємо нашим лідерам гарного літнього відпочинку та застосувати на практиці здобуті навички!