week 1

Вступна кампанія – 2019 з кожним днем набирає шалених обертів. Минулий тиждень виявився переломним і дуже відповідальним для всіх цьогорічних абітурієнтів.

week 2

23 липня вступники мали змогу побачити свої перші рекомендації на небюджетні конкурсні пропозиції. У Криворізькому педагогічному це шість спеціальностей, для яких було встановлено інший набір сертифікатів ЗНО: середня освіта (інформатика)середня освіта (математика), середня освіта (фізика)психологіясоціальна роботасоціологія і туризм.

week 3

А вже наприкінці тижня настав момент, на який всі чекали від початку вступної кампанії – надання рекомендацій на бюджет. На сторінці рейтингового списку сайту КДПУ вступники могли ознайомитися зі своїми результатами.

week 4

З 26 до 31 липня 2019 року (до 18.00) відбувається подання оригіналів документів до вишів. Станом на 10 годину ранку сьогоднішнього дня понад 200 осіб уже зробили свій вибір, надавши пакет документів до Криворізького педагогічного. 1 серпня 2019 року всіх абітурієнтів, які подали оригінали документів буде зараховано на навчання за держзамовленням.

Ви можете отримати кваліфіковану допомогу або подати весь пакет документів у читальній залі головного корпусу КДПУ (просп. Гагаріна, 54).

Криворізький педагогічний – твій шлях до успіху!

8351
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок