ppfidto2

Цього тижня виробничу педагогічну практику у приймальній комісії КДПУ проходили магістранти факультету дошкільної і технологічної освіти й психолого-педагогічного факультету, які з радістю підхопили ідею своїх колег про оригінальну звітність – і створили власне відео у рамках популярного університетського челенджу #I_Can_Do_It.

ppfidto

Магістранти факультетів, які вже завершили проходження практики, щотижня фільмують власну версію відеозвіту та поширюють її у соціальних мережах. Магістранти двох факультетів – ДТО та психолого-педагогічного – поставилися до цієї форми звітності дуже креативно: у невеличкій стрічці вони з фірмовим молодіжним гумором розповіли про свої робочі будні, познайомивши глядачів з особливостями різних видів професійної діяльності фахівців приймальної комісії.

ppfidto3

Магістранти отримали цікавий та корисний досвід спілкування з майбутніми студентами та їх батьками, вдосконалили організаційні навички й уміння, навчилися швидко та якісно працювати з документами – й передали естафету своїм колегам. Про їх досвід магістерської виробничої практики – у репортажі прес-центру наступного тижня.