magisters090819 1

Вступна кампанія – 2019 характеризується можливостями вступу на широкий спектр спеціальностей різних освітніх ступенів. Абітурієнти масово вступають не тільки на бакалаврат, а й до магістратури.

magisters090819 2

Навчання на освітньому ступені «магістр» здійснюється як на денній, так і на заочній формі. Зазвичай, значна більшість абітурієнтів, які вступають до магістратури – це випускники Криворізького педагогічного, але є й ті, хто прийшов із інших закладів вищої освіти.

magisters090819 3

Вступ абітурієнтів здійснювався відповідно до конкурсного балу, який містив такі показники: середній бал додатка до диплому, результати фахового іспиту й іспиту з іноземної мови.

magisters090819 4

На сторінці «Рейтингові списки» можна побачити статус абітурієнта. Рекомендації на навчання за держзамовленням побачили 250 вступників денної форми і 43 – заочної.

Відомий перський письменник Унсур Аль-Маалі казав: «Освіта повинна бути істинною, повною, ясною і міцною». Криворізький педагогічний цілком поділяє цю думку, надаючи здобувачам вищої освіти потужну теоретико-практичну базу та якісні професійні знання.

 Педагогічний вітає майбутніх магістрів із успішним вступом і бажає всім яскравих років навчання!

8396
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок