week1908 1

Вступ до закладу вищої освіти – це завжди хвилююча подія для наших абітурієнтів. Фахівці приймальної комісії КДПУ з величезним завзяттям допомагають вступникам успішно подолати всі етапи шляху до навчання в університеті,інформуютьїх про тонкощі цьогорічної вступної кампанії.

week1908 2

На початку минулого тижня, 12 серпня 2019 року, в актовій залі головного корпусу відбулося урочисте оголошення наказу про зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Ця урочиста подія засвідчила: до лав студентства нашої альма-матер приєдналися драйвові й творчі тінейджери покоління Z.

week1908 4

Нагадуємо, що з 13 серпня розпочалася ІІІ сесія прийому заяв та документів на навчання вступників за освітнім ступенем «бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб на заочну форму навчання. Прийом заяв і документів завершується 30 серпня 2019 р.

Криворізький педагогічний – студентське життя твоєї мрії!