posvyata2019 2

31 серпня 2019 року на площі перед головним корпусом Криворізького педагогічного відбулася урочиста посвята першокурсників. Відтепер сотні вчорашніх учнів будуть із гордістю носити звання студентів КДПУ.

posvyata2019 3

На урочистій події зібралися першокурсники та їх батьки й друзі, керівництво, викладачі й працівники університету, представники студентства й профспілки, а також гості свята – директор Криворізького обласного ліцею-інтернату для сільської молоді І. О. Козаченко й заступник директора з науково-методичної роботи Криворізької педагогічної гімназії О. І. Кушнір.

posvyata2019 1

Ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко звернувся до першокурсників зі словами привітання: «Сьогодні починається новий важливий етап вашого життя – роки студентства. Ви зробили правильний вибір, обравши наш заклад вищої освіти: слова університетського девізу «Істина. Творчість. Свобода» є головними цінностями, якими керується та які втілює колектив Криворізького педагогічного. Впевнений, що разом ми зробимо все, щоб ви успішно здобули сучасну вищу освіту, а студентське життя стало незабутньою сторінкою вашого професійного шляху!».

posvyata2019 6

У виконанні Народного камерного хору «Crescendo» (кер. В. М. Сергєєва) пролунали урочисті вокальні твори – гімн Криворізького державного педагогічного університету й традиційний гімн студентства «Gaudeamus» («Радіймо»).

posvyata2019 5

Піднесену атмосферу свята створювали й інші митці Криворізького педагогічного: студентки музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Анастасія Барасій та Ольга Серентюк виконали запальні вокальні номери, а студія сучасного танцю «Liberta» (кер. Ю. В. Грежинець) подарувала яскравий зразок хореографічного мистецтва.

posvyata2019 4

Гості свята тепло привітали наших першокурсників. І. О. Козаченко подякував за багаторічну плідну співпрацю й висловив переконання, що нове покоління студентів Криворізького педагогічного продовжить кращі традиції своїх старших колег. О. І. Кушнір побажала першокурсникам впевнено йти до своєї мети й подякувала університету за міцні знання вихованців педагогічної гімназії – нинішніх студентів КДПУ.

posvyata2019 1

Представники студентської ради щиро привітали «першачків» й запросили до дружньої родини студентства Криворізького педагогічного, розповіли про діяльність секторів своєї організації. Під проводом голови студентської ради Катерини Борвинської першокурсники склали традиційну урочисту присягу.

posvyata2019 1

Після урочистостей на площі перед головним корпусом розпочалася офіційна частина свята. В актовій залі КДПУ першокурсники зустрілися з представниками адміністрації університету. «Переконаний, що кожен, хто бажає здобути надійну базу для майбутнього професійного розвитку, отримає в КДПУ всі можливості для якісної фахової підготовки. Науково-педагогічний колектив університету готовий створити всі умови для успішного навчання кожного здобувача вищої освіти», – наголосив ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко у вітальній промові.

posvyata2019 1-1

Першокурсники дізналися про структуру університету, його керівництво, познайомилися з представниками ректорату й профспілкової організації, деканами факультетів. Під час організаційної частини події відбулися зустрічі із завідувачами кафедр, кураторами академічних груп і представниками деканатів кожного факультету. Першокурсники дізналися важливі відомості з питань організації освітнього процесу, отримали відповіді на свої запитання. Після завершення цих брифінгів студенти продовжили спілкування у неформальній обстановці й взяли участь у колективних фотосесіях.

Криворізький педагогічний вітає всіх першокурсників із присвоєнням почесного звання студента та бажає яскравих і насичених років університетського навчання!

Більше фото в галереї