Чергове засідання Вченої ради від 10 жовтня 2019 року відбулося відповідно до затвердженого Плану засідань.

На розгляд Вченої ради було заплановане питання «Про роботу Ради молодих учених КДПУ та залучення молоді до занять науковою діяльністю».

З доповіддю виступила проректор з наукової роботи Гаманюк В. А., яка розкрила основні завдання та напрямки діяльності Ради молодих учених КДПУ та здійснила критичний аналіз результатів її роботи за період з 2017 по 2019 роки. Співдоповідачем проректора виступила Макаренко І. Є., голова Ради молодих учених КДПУ. Вона поінформувала присутніх про плани, перспективи, завдання і потреби роботи РМУ КДПУ, означила ідеї та ініціативи РМУ, що потребують підтримки з боку адміністрації університету.

За результатами обговорення виступив ректор університету Шрамко Я. В., який наголосив на необхідності особливої уваги та підтримки здібних студентів, залучення їх до занять науковою діяльністю.

Вчена рада розглянула питання про присвоєння вченого звання доцента кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання Великодньому Д. О.; питання науково-навчального сектора, відділу аспірантури та докторантури; затвердила Заходи Криворізького державного педагогічного університету до відзначення 90-річчя.

Також прийняла рішення стосовно інших робочих питань, що стосуються забезпечення освітнього процесу університету.

З рішеннями вченої ради можна ознайомитися за посиланням: https://kdpu.edu.ua/pro-nas/vchena-rada-universytetu/rishennia-vchenoi-rady.html

8849
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок