Відповідно до затвердженого Плану засідання Вченої ради університету від 21 листопада 2019 р. розпочалося з розгляду питання «Про підготовку фахівців спеціальності 053 Психологія».

З доповіддю виступив декан психолого-педагогічного факультету Гергель Є. Л., який, зокрема, зазначив, що психолого-педагогічний факультет має науковий, навчально-методичний та організаційний потенціал задля забезпечення якісної підготовки фахівців за спеціальністю 053 Психологія. В обговоренні взяли участь завідувач кафедри практичної психології Мірошник З. М., завідувач кафедри загальної та вікової психології Токарева Н. М., декан природничого факультету Євтушенко Е. О. За результатами обговорення виступив ректор університету Шрамко Я.В., який наголосив на тому, що кадрове забезпечення спеціальності "Психологія" відповідає нормативним вимогам. З наукової і методичної точки зору спеціальність також повністю забезпечена. Завдяки цьому процес підготовки фахівців спеціальності 053 Психологія плідно розвивається.

З другого питання «Про підсумки ліцензування та акредитації спеціальностей у 2018-2019 н.р. та про підготовку ліцензійних та акредитаційних справ спеціальностей у 2019-2020 н.р.» доповідала перший проректор Остроушко О. А., наголосила на необхідності злагодженної роботи кафедр задля успішного розв'язання завдань, які стоять перед університетом в сфері ліцензування та акредитації освітніх програм.

Вчена рада розглянула також питання про присвоєння вченого звання доцента; внесла зміни і доповнення до нормативно-правових документів університету; затвердила програми навчальних дисциплін та програми атестації здобувачів вищої освіти по кафедрах університету; розглянула питання науково-навчального сектора.