vizyt mon 1

29 листопада 2019 року Криворізький педагогічний з робочим візитом відвідали представники Міністерства освіти і науки України на чолі з Міністеркою Ганною Новосад.

До події приєдналися колеги з ДВНЗ «Криворізький національний університет», Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана» й Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, а також представники Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

vizyt mon 2

Г. Новосад познайомилася з особливостями й умовами освітнього процесу в КДПУ, оглянула навчальні приміщення університету. «Наша спільна мета – найкраща освіта для студентів і кращі умови для діяльності працівників ЗВО. У державі тривають законодавчі зміни в управлінні вищою освітою, і сьогодні представники Міністерства готові почути питання освітян та взяти участь у конструктивному діалозі», - підкреслила Міністерка.

vizyt mon 3

Заступник міністра освіти і науки з питань вищої освіти Єгор Стадний презентував нову модель економіки галузі, у якій торкнувся нагальних питань фінансування ЗВО. «Комплексні зміни в законодавстві передбачають забезпечення максимальної автономії університетів. Нині кошторис закладу вищої освіти залежить від контингенту студентів; необхідність його збереження впливає на якість професійної підготовки. Тож робота на кількість – це те, що ми маємо змінити. Альтернативою їй є робота на якість», - переконаний заступник міністра.

vizyt mon 4

Є. Стадний запропонував нову формулу фінансування вищої освіти, базовими складовими якої є регіональний коефіцієнт, масштаб ЗВО, контингент студентів, а також результати діяльності університету – якість підготовки та стан працевлаштування випускників, зовнішнє фінансування наукових досліджень, зокрема міжнародні дослідницькі гранти, участь у світових академічних рейтингах.

vizyt mon 5

Після завершення презентації розпочалася сесія запитань-відповідей. Під час спілкування між криворізькими освітянами й представниками Міністерства відбувся плідний обмін думками з актуальних питань сучасної вищої освіти.

Дякуємо представникам Міністерства
за конструктивну розмову на актуальні теми!
9440
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок