night19 1

Напередодні різдвяних свят у Криворізькому педагогічному продовжилася одна з найцікавіших новорічних традицій останніх років. 23 грудня 2019 року викладачі й студенти фізико-математичного факультету, факультету дошкільної і технологічної освіти та природничого факультету КДПУ перетворили університет на справжню школу магії у рамках щорічного профорієнтаційного заходу «Ніч науки».

Учні старших класів Криворізького навчально-виховного комплексу № 129 «Гімназії-ліцею академічного спрямування» охоче приєдналися до подорожі локаціями університетського світу науки. Захід було стилізовано за мотивами відомої серії книг письменниці Джоан Роулінг «Гаррі Поттер».

night19 1

Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти представила станцію «Ресторан 9 ¾ «Чарівна платформа»», де студенти на чолі з к. пед. н., доц. Ю. С. Кулінкою запропонували гостям майстер-клас із ресторанно-готельного бізнесу. Тут учні 8-11 класів творили магію гостинності: розгадуючи зашифровані меню, сервірували столи та прикрашали до Нового Року зал власного ресторану «ARDO», а також створювали авторські ялинкові прикраси в стилі стімпанку.

night19 2

Навчальний майстер кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання І. О. Архипов на станції «Трансфігурація» демонстрував присутнім основи зварювальної справи та допомагав у виготовленні виробів із металу.

На станції «Математична «Нумерологія»» к. пед. н., в. о. завідувача кафедри математики та методики її навчання Д. Є. Бобилєв організував цікавий математичний квест, а кафедра фізики та методики її навчання під проводом к. фіз.-мат. н., доц. С. Л. Мальченко презентувала  «Астрономічну» станцію, на якій учням було запропоновано взяти участь у вікторині.

night19 2

Кафедра хімії та методики її навчання на станції «Хімічне «Зіллєваріння»» підготувала незабутнє видовище з цікавими та ефектними дослідами. Старший викладач кафедри, к. пед. н. П. П. Нечипуренко разом зі студентами запропонував школярам перевірити свої знання та кмітливість, розгадуючи хімічні загадки.

night19 3

Кафедрою загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання було оформлено станцію «Пророцтво» на якій були представлені стенди з доповненою реальністю, виготовлені асистентом кафедри А. А. Дороганем.

night19 4

Станції «Робототехніка» й «ЗD Майстерня чарівника» підготували викладачі кафедри інформатики та прикладної математики – старший викладач І. С. Закарлюка та асистент кафедри Г. І. Іванова. Цікавим та захоплюючим видовищем стало змагання роботів, а новорічна ялинка, створена гостями за допомогою 3D-ручок, чудово доповнила святкову атмосферу цьогорічної «Ночі науки»

Захід завершився флешмобом від студентів фізико-математичного факультету: біля ялинки Криворізького педагогічного Дід Мороз зі Снігуронькою вітали всіх із новорічними та різдвяними святами. Ніхто не залишився без чудового подарунка й гарного настрою!

Ніч науки – це подія, яка дарує незабутні враження, нові знання та яскраві емоції. Дякуємо організаторам і учасникам заходу за цікаву подорож світом університетської науки!

9745
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок