Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

мудлШановні здобувачі вищої освіти!

Відповідно до наказу по університету від 30.08.2022 року №233, з 01 вересня 2022 року, розпочинається новий навчальний рік в дистанційному форматі. На час правового режиму воєнного стану викладання академічних дисциплін, які забезпечуються кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи здійснюється в онлайн режимі, зокрема з використанням різноманітних платформ, сайтів і ресурсів (Moodle, Google Class, Google Meet, ZOOM). Використання зазначених ресурсів протягом воєнного періоду передбачено наказом по університету від 11.03.2022 року №108.

Завдання розміщені на платформі MOODLE, де внесено й наповнено навчальним контентом дисципліни кафедри. Освітній процес проходить згідно розкладу занять. На період дистаційного навчання консультації викладачами кафедри проводяться в онлайн режимі. У разі виникнення запитань під час засвоєння матеріалу Ви можете звернутися за допомогою та роз’ясненнями до викладача за яким закріплена дисципліна. Просимо звертатися через електронні засоби (мобільний телефон, електронна пошта, Viber тощо) до викладачів, які забезпечують викладання певного курсу згідно з розкладом задля уточнення інформації. 

Додаткові питання прохання адресувати на електронну пошту кафедри: k_elemeduc@kdpu.edu.ua.

Слідкуйте за наступними повідомленнями щодо організації освітнього процесу в дистанційних умовах, під час воєнного стану, на нашій сторінці.

19965
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша