Кафедра української мови
Факультет Української філології

Минулого тижня на факультеті української філології відбулася звітна конференція з педагогічної практики.

звіт2 min

Педагогічна практика є невід’ємним складником професійної підготовки майбутніх учителів-словесніків, оскільки доповнює і збагачує теоретичні знання, які студенти здобули протягом навчання в університеті.

У своїх виступах майбутні вчителі поділилися враженнями про перші професійні кроки. На конференції студенти прозвітували про набутий досвід, про переваги і недоліки організації та проведення виробничої практики. Активна педагогічна діяльність дала змогу студентам ознайомитися з навчально-виховним процесом загальноосвітніх навчальних закладів, із плануванням та проведенням уроків з української мови та літератури, позакласних заходів.

звіт 4

звіт 5

Керівники практики, зокрема проф. З. П. Бакум, проф. Л. А. Білоконенко, доц. К. А. Качайло привітали студентів із завершенням педагогічної виробничої практики, проаналізували та прокоментували результати отриманих знань, умінь та навичок і побажали наснаги в майбутній професійній діяльності.

звіт 3

Липень 2024