Криворізький державний педагогічний університет

Вступ до аспірантури університету здійснюється на конкурсній основі відповідно до чинних нормативних документів:

Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2020 року № 1274 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 09 грудня 2020 року за № 1225/35508, Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року № 261 в редакції, затвердженій постановою Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2019 року № 263 та Положення про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у Криворізькому державному педагогічному університеті, затвердженого рішенням Вченої ради університету від 08 грудня 2016 року (протокол №5) із змінами та доповненнями.

Оголошення про вступ 2021

Правила прийому до аспірантури в 2021 році

Бланки заяв та протоколів співбесід із завідувачем профільної кафедри та передбачуваним науковим керівником

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ ДО АСПІРАНТУРИ

Заява в паперовій формі подається вступником особисто до Приймальної комісії Університету уповноваженій особі – завідувачу аспірантури та докторантури (ауд. 220 головного корпусу Університету, пр. Гагаріна, 54; Пн-Пт з 9.00 до 17.00).

У заяві вступники зазначають спеціальність та форму навчання. Для участі у конкурсі для вступу за різними формами навчання вступники подають окремі заяви. Під час подання заяв на заочну форму навчання вступники претендують на участь у конкурсі виключно за кошти фізичних та юридичних осіб.

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник до аспірантури додає:

• протоколи співбесід із завідувачем профільної кафедри та передбачуваним науковим керівником із висновком про готовність вступника до самостійної наукової роботи;
  • особовий листок з обліку кадрів (з фотокарткою), завірений відділом кадрів за останнім місцем роботи;
  • копії дипломів бакалавра, магістра (спеціаліста), копії додатків до них;
  • список опублікованих наукових праць і винаходів;
  • дослідницьку пропозицію (крім спеціальності 104 Фізика та астрономія).

Дослідницька пропозиція – це науковий текст обсягом до 5 стор., у якому подано обґрунтування тематики майбутнього дослідження, запропоновано можливі шляхи розв’язання поставлених завдань. Вимоги до дослідницької пропозиції формулюються в програмі вступного іспиту з відповідної спеціальності. Оцінювання дослідницької пропозиції і її презентації здійснюється на вступному іспиті зі спеціальності як його складова.

Вступники спеціальності 104 Фізика та астрономія замість дослідницької пропозиції подають науковий реферат (перевірений і оцінений передбачуваним науковим керівником).

• документи, що підтверджують навчальні та наукові досягнення вступника, для нарахування додаткових балів (детальніше див. розділ V Правил);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см;
  • копію паспорта (всі заповнені сторінки) та ідентифікаційного коду.

Копії документів без пред'явлення оригіналів не приймаються.

КАЛЕНДАР ВСТУПНИКА ДО АСПІРАНТУРИ

Етапи вступної кампанії

Терміни

Проведення співбесід із завідувачем профільної кафедри та передбачуваним науковим керівником