Криворізький державний педагогічний університет

УНІВЕРСИТЕТ В ГРАНАДІ

Перше, що впадає в око – міць та фундаментальність Гранадського університету. Збудовані у ХІV cт. перші корпуси університету захоплюють архітектурою, плануванням, оздобленням. Велич та могутність цих споруд гармонійно співіснує із затишним дизайном як екстер’єру, так й інтер’єру. Маленькі, відкриті внутрішні дворики майже всі оснащені дивовижними і неповторними водоспадами, надають відчуття спокою, гармонії та надихають.

Насправді, університет складається з 17 факультетів, багатьох кампусів та адміністративних корпусів. Так, у корпусі Complejo Administrativo Triunfo ми зустрілися з Mario Pardo Segovia – найголовнішою людиною для студентів програми Erasmus+. Проте, Mario дуже відповідальний, піклується про іноземних студентів і з розумінням ставиться до всіх. Якщо, випадково, не вистачає якогось документу, Mario каже: «No problem. Don’t worry».

Фото Olha Bilozir, Mario Pardo Segovia, Olha Herasymenko

photo 2021 05 20 14 02 26
photo 2021 05 20 14 03 20 Зовсім в іншій частині міста розташовані нові факультети.
photo 2021 05 20 14 38 23

Нам пощастило завітати до факультету психології. Там ми зустрілися з Francisca Serrano, професором університету, координатором мобільності PhD студентів. Francisca привітно зустріла нас, розповіла про свій напрям роботи, поцікавилася нашими дослідженнями, порадила корисні ресурси, а також пообіцяла підтримувати нас у вирішенні будь-яких питань під час перебування в університеті. Також, Francisca Serrano показала нам бібліотеку університету, яка, нажаль, через COVID, ще в обмеженому доступі.

Фото Francisca Serrano, Olha Herasymenko

Окремої уваги заслуговує Центр досліджень розуму, мозку та поведінки (CIMCYC). Чудова жіночка Daniela Paolieri помітила нас перших, коли ми підіймалися сходами до факультету психології, де вона спілкувалася разом з іншими студентами сидячи на сходах. Привітність, невимушеність, рівність, доброзичливість, людяність, готовність допомогти, порадити чи просто невимушено поспілкуватися – це звично для гранадців. Отже, доктор наук кафедри експериментальної психології Daniela Paolieri влаштувала для нас екскурсію лабораторіями центру.

Фото Daniela Paolieri, Olha Bilozir

photo 2021 05 20 15 06 43

photo 2021 05 19 23 31 43photo 2021 05 20 00 16 39

Гранадський університет – це насправді дуже величний університет, але, водночас, тихе, спокійне місце, з усіма можливими і неможливими умовами для навчання та дослідження, доброзичливими й турботливими наставниками.

Допис та фото Ольги Білозір. Іспанія. Гранада

Будівля Центру досліджень розуму, мозку та поведінки (CIMCYC). виділяється з-поміж інших: модерна споруда зовні з найсучаснішим обладнанням в середині.

Краще один раз побачити…

photo 2021 05 19 23 31 43 2