Криворізький державний педагогічний університет

СТУДЕНТСЬКІ БУДНІ

24 травня 2021 року студенти університету Гранади влаштували захоплюючий захід «Мерфі, закон астрономії та розкриття інформації!», дивний для нас – українців, але, як виявилося, звичайний для Гранади. На площі Енштейна пересічні громадяни мали нагоду поспостерігати за Місяцем за допомогою телескопів. Студенти розташували три найсучасніших телескопи, виконали необхідні налаштування і пропонували всім охочим безкоштовно зазирнути у глибину космічного простору. Студенти постійно виконували додаткові налаштування, оскільки Місяць рухається, та змінювали об’єктиви телескопів надаючи можливість людям роздивитися поверхню Місяця якомога ближче. Студенти також зацікавлювали розповіддю про закони астрономії, демонстрацією фото та навіть шматочком Місяця!

Допис та фото Ольги Білозір