Криворізький державний педагогічний університет

11 листопада 2021 року на засіданні Вченої ради ректор університету ШРАМКО Ярослав Владиславович вручив дипломи доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/ Педагогіка КАРПОВІЙ Вікторії Костянтинівні, випускниці аспірантури 2020 року, та ГОСТРІЙ Катерині Вікторівні, яка достроково, до закінчення терміну навчання в аспірантурі, захистила дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії.

Вручення диплома ДФ 12.11.21Вручення диплома ДФ 12.11.21 2

Ця подія стала можливою завдяки спільним зусиллям аспіранток та їх наукових керівників, проф. САВЧЕНКО Лариси Олексіївни та доц. КАНЕВСЬКОЇ Ольги Борисівни. Наукова спільнота університету щиро вітає колег. Успіхів, натхнення і наснаги в продовженні ваших наукових звершень.

Доктор філософії КАРПОВА В.К. зазначила, що процес навчання в аспірантурі цікавий, і хоч спочатку здається , що попереду чотири роки, та час плине швидко, тому потрібно одразу включатися в роботу і працювати над дослідженням, брати участь у конференціях різного рівня, результати наукового пошуку висвітлювати в публікаціях." Шлях до мети, до отримання диплома доктора філософії інколи буває тернистим, проте головне не зупинятися, не скласти руки, проявити терпіння і наполегливість, завершити дослідження і захистити дисертацію," - ділиться вона  своїм досвідом.

Доктор філософії ГОСТРА К.В. радить аспірантам, які тільки розпочали свій шлях у науку, бути завжди зацікавленими, знаходитись у пошуку, не просто споглядати, а шукати нові підходи і шляхи розв'язання наукових проблем. "Бути сміливими і не боятися відстоювати свою позицію, адже кожен із нас унікальний, і кожен бачить розв'язання проблеми по-своєму - це і є оригінальність дослідження," - вважає вона. А ще побажала науковцям-початківцям, щоб крокували науковим шляхом із задоволенням, підкорювали науковий Олімп та насолоджувалися цим процесом.