Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

25 травня 2021 року відбувся семінар "Інформаційно-цифрові технології у педагогічних дослідженнях"

Модератор семінару - Іванова Світлана Миколаївна, к. пед. н., завідувач відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України

Доповідачі:

Мінтій Ірина Сергіївна, к. пед. н., доцент, доцент кафедри інформатики та прикладної математики КДПУ, старший науковий співробітник відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України.
Доповідь «Референс-менеджери як засоби керування бібліографічними даними»

Олексюк Василь Петрович, к. пед. н., доцент, доцент кафедри інформатики та методики її викладання ТНПУ імені Володимира Гнатюка, провідний науковий співробітник відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України.
Доповідь «Використання курсів мережевої академії Cisco для розвитку компетентності з кібербезпеки науково-педагогічних працівників»

Новицька Тетяна Леонідівна, науковий співробітник. відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України.
Доповідь «Електронна бібліотека НАПН України як засіб оприлюднення і використання науково-педагогічних досліджень»

Вакалюк Тетяна Анатоліївна, д. пед. н., професор, професор кафедри інженерії програмного забезпечення Державного університету «Житомирська політехніка», провідний науковий співробітник сектору мережних технологій і баз даних відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України.
Доповідь «Електронне портфоліо як засіб відображення результатів науково-педагогічної діяльності»

Відвідали семінар і аспіранти спеціальності 015 Професійна освіта (Цифрові технології), адже тематика семінару - надзвичайно близька їх дослідженням. Кожен з присутніх почерпнув для себе корисні відомості - як щодо оформлення результатів дослідження, їх презентації, так і щодо використання цифрових ресурсів академії Cisco.
Дякуємо Світлані Миколаївні та доповідачам, з нетерпінням чекатимемо наступних семінарів!