Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Інформаційне суспільство висуває нові вимоги до якості освітнього процесу у закладі вищої освіти. Серед цих вимог ключовими є:

  • використання інноваційних педагогічних технологій;
  • надання фундаментальних знань;
  • використання сучасних інформаційних технологій.

Забезпечення таких вимог досягається унікальним кадровим складом кафедри інформатики та прикладної математики, адже до її складу входять доктори та кандидати педагогічних і фізико-математичних наук.

Критичне мислення, творчий пошук, вміння ставити високі цілі та досягати їх – ось основоположні риси викладачів кафедри інформатики та прикладної математики. 

Кафедра інформатики та прикладної математики була створена в 1992 році з метою поглибленої підготовки студентів фізико-математичного факультету в галузі сучасних комп’ютерних технологій і методів математичних обчислень з використанням комп’ютерної техніки. Засновником та першим завідувачем кафедри став доктор фізико-математичних наук, професор 

Соловйов Володимир Миколайович

Соловйов В М

Кафедра є випусковою для спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика) з додатковою спеціалізацією Програмування.

З метою реалізації наукового зростання студентів, співробітників університету та науковців кафедрою отримано ліцензію на здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти на третьому (освітньо-науковому) рівні за спеціальністю "Середня освіта (Інформатика)".

2018 2

2018 рік

1 ряд (зліва направо): к.пед.н, доцент Мінтій І.С., ст. лаборант Шамсутдінова Н.О., асистент Закарлюка І.С, к.пед.н, доцент Хараджян Н.А.
2 ряд: к.ф.-м.н., доцент Моісеєнко Н.В., к.пед.н, доцент Шокалюк С.В., к.т.н. Меведєв Д.Г., д.пед.н., професор Семеріков С.О., д.ф.-м.н., професор Міненко П.О., д.ф.-м.н., професор Соловйов В.М.
3 ряд: к.пед.н. Мерзликін О.В., ст. викладач Моісеєнко М.В., асистент Степанюк О.М., ст. викладач Юрко О.В.

656

Історія кафедри інформатики та прикладної математики

1785
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31