Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

13 грудня 2022 року фізико-математичний факультет святкував дев’яносто другу річницю дня свого заснування. З цієї нагоди громада факультету об’єдналася задля спільної організації івенту.

Програма заходу складалася з двох частин: проведення спортивних змагань між викладачами та студентами й концертного інтерактиву. Учасниками цієї події стали здобувачі вищої освіти, випускники й науково-педагогічні працівники факультету. До спортивних змагань з волейболу долучився викладач кафедри інформатики та прикладної математики, Олександр Миколайович Степанюк, та студенти спеціальності інформатика: Михайло Оксаніч (І-22, 1 курс), Максим Бакун (І-22, 1 курс), Максим Бойченко (І-21, 2 курс), Яна Желудько (І-20, 3 курс).

 

«Я дуже рада, що сьогодні ми маємо можливість відсвяткувати дев’яносто другу річницю ФМФ. Наш факультет – це ровесник рідної альма-матер, що свідчить про важливість нашої справи. Вже понад 20 років ми підтримуємо чудову традицію збиратися й проводити святкування різного масштабу. Цьогоріч, з ініціативи студентської ради факультету, ми вирішили знову зібратися разом й розділити цю радісну мить», – наголосила декан фізико-математичного факультету, канд. пед. наук, доц. Олена Вікторівна Віхрова.

img22

На імпровізованій сцені лунали слова подяки рідному факультету, панували веселий сміх і щирі емоції. Підтримувати святковий настрій допомогли підготовлені вікторини, словесні конкурси й жарти від випускників фізико-математичного факультету.


fmf 3

fmf 1

21052

9 грудня 2022 року  на кафедрі інформатики та прикладної математики відбувся офіційний захист кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти зі спеціальності 014 Середня освiта (Iнформатика) другого (магістерського) рівня.

photo2

photo3

 

 

 

 

 

 

 

 

Екзаменаційна комісія дійшла висновку, що магістерські роботи здобувачів освіти виконані на високому науковому та методичному рівні, студенти продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки, вільне володіння матеріалом, вміло добирали аргументи під час відповідей на запитання членів екзаменаційної комісії.

photo5

Вітаємо студентів із успішним захистом магістерських робіт та бажаємо натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, життєвої мудрості, нових досягнень та успішного працевлаштування за фахом!

21055

9 листопада 2022 року з 11.00 до 12.00 у конференц-залі, з нагоди Дня української писемності та мови, Желудько Яна (студентка групи І-20) та Бойченко Максим (студент групи І-21) долучилися до написання ХХІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

01

Метою радіодиктанту є популяризація грамотності, підтримки й розвитку державної мови, виховання високої мовної культури. Це надзвичайно важливо, особливо в умовах воєнного часу. Наразі володіння українською – це мейнстрим, який активно популяризується на теренах нашої держави.

Після завершення Радіодиктанту молодь виконала роботу над помилками аби в подальшому більше їх не допускати. Тим самим студентство продемонструвало стійку громадянську позицію, спрямовану на розвиток рідної мови.

20691

Команда фізико-математичного факультету "Лігвоматики" (серед учасників команди студентка групи І-21 - Онищенко Яна) взяла участь у заході під назвою "Студентський QUIZ "МовиМО". Захід відбувався у читальній залі бібліотеки головного корпусу університету та складався з 4-х турів.

QUIZ1

У першому турі студентам запропонували серію фактів про українську мову. Їм належало визначити, які з цих фактів правдиві, а які ні.

У другому турі належало попрацювати з тестовими завданнями: учасникам належало визначити, кому з українських літераторів належали рядки, які демонструвались на екрані. Для цього слід було обрати правильний варіант з кількох запропонованих.

У третьому турі хлопці та дівчата складали слова з розміщених у хаотичному порядку літер, або ж відгадували, яке слово зашифроване у наборі цифр.

Під час четвертого туру студентам належало пригадати, які з відомих фрагментів поезій покладені на музику (пісні), а які ні (вірші).

Підсумки кожного туру відображалися у турнірних таблицях. А за результатами усіх чотирьох турів було обрано команди - переможниці турніру.

Найвищі результати показала команда фізико-математичного факультету ("Лінгвоматики") і отримала І місце..

Завершився цикл заходів спільним переглядом фільма "Заборонений", у якому на широкому тлі боротьби українських дисидентів кінця 1960-х — початку 1980-х років розповідається про життя і загадкову смерть відомого поета-шістдесятника, правозахисника, Героя України — Василя Стуса.

20690

8 листопада 2022 року в шаховому клубі «Еліта» відбувся літературний вечір «РимуєМО».

В умовах воєнного часу надзвичайно важливо плекати й примножувати нашу культурну спадщину. Проведення літературного вечора «РимуєМО» – чудова нагода підтримати новоспечених поетів і поетес. 

Онищенко Яна, студентка фізико-математичного факультету групи І-21, взяла участь і декламувала авторський вірш. Талановита поетеса висловила найщиріші почуття до власного брата, який з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну стійко боронить нашу землю від ворога. Пишаємося!group

20671

5 листопада 2022 року відбулася настановча онлайн-конференція з виробничої педагогічної практики студентів 4 курсу спеціальності 013 Початкова освіта групи ЗПОІ-19.

Присутні: керівник педагогічної практики Людмила Цоуфал., методисти кафедри початкової освіти: Олена Павлик (зав. кафедрою), Ганна Захарова; методист з психології: Олександра Когут; методист з додаткової спеціальності (“Інформатика у початковій школі”): Галина Іванова; здобувачі вищої освіти.

Студенти були ознайомлені із завданнями та вимогами щодо практичної роботи у закладах освіти з основної та додаткової спеціальності. Здобувачі вищої освіти отримали методичні поради стосовно успішної організації різних видів діяльності з молодшими школярами в умовах дистанційного навчання та підготовки звітної документації.

20675

27.10.2022 р. відбувся ІІІ Всеукраїнський форум Рад молодих вчених за ініціативи Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Представиниками від нашого університету була голова Ради молодих учених Іванова Галина Ігорівна.

Особливістю цьогорічного форуму було те, що учасники мали можливість відвідати 2 панельні дискусії з міжнародною участю, що дозволило поспілкуватись і задати питання іноземним партнерам.

Питання які обговорювались науковцями різних областей нашої країни та міжнародними учасниками стосувалися підтримки молодих учених, які постраждали внаслідок військових дій, в Україні та за кордоном;  активізації співпраці між молодими вченими України, радами молодих вчених, громадськими організаціями та об’єднаннями науковців, органами державної влади, встановленню зв’язків з основними зацікавленими сторонами та іноземними партнерами; обміна напрацюваннь у питаннях організації науково-технічної діяльності як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівнях; сприяння розвитку наукового потенціалу, в тому числі із залученням міжнародної підтримки (що продемонстрував 2 панельний формат форуму) та популяризації наукової та науково-технічної діяльності молодих учених.

Протягом усього заходу відчувалась неймовірна підтримка з боку іноземних колег, що дуже надихає на подальші звершення! 

20221027_113057_0000.png

 png_20221027_112553_0000.png           20221027_113446_0000.png

4.png

20567

Вітаємо Павла Володимировича Мерзликіна та його вихованця Данила Маментовича (КЦМЛ) із перемогою у 46 Міжнародній виставці винаходів, що відбулася у Хорватії. У категорії "Безпека та захист" їх робота "Імітація фішингової атаки на користувачів бездротової мережі" отримала золоту медаль.

20490

22 жовтня 2022 р. відбувся І відбірковий етап національної відбіркової олімпіади ІСРС-Ukraine-2022 південно-східного європейського півфіналу SEERC (South-Eastern European Regional Contest) студентської першості світу з програмування ICPC (International Collegiate Programming Contest). У змаганнях брали участь 6 студентів (2 команди) Криворізького державного педагогічного університету спеціальності "Середня освіта (Інформатика)". Посилання на завдання.

20364

Студенти групи І-21 (Максим Бойченко, Віталій Литвиненко та Яна Онищенко) взяли участь у хакатоні SmaRTF 2022: SMART MILITARY ELECTRONICS, який проходив з 10 по 15 жовтня 2022 року,  із проектом “Тривожна кнопка” та посіли 12 місце серед 39 команд.

20491
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28