Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Вже стала доброю традицією участь викладачів кафедри інформатики та прикладної математики у складі журі захисту науково-дослідницьких робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (Дніпропетровського територіального відділення МАН України, м. Кривий Ріг) - "Інфотехнос".

На початку конкурсу методист комунального закладу «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради Данилович Людмила Ярославівна привітала всіх учасників та повідомила, що минулого року майже 50% призових місць у ІІ етапі вибороли саме учні Криворізьких загальноосвітніх навчальних закладів!

Приємно відзначати, що рівень робіт кожного року підвищується! Роботи мають надзвичайно широкий діапазон досліджень - технології програмування, інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту, Internet-технології та  web-дизайн, безпека інформаційних та телекомунікаційних систем, комп’ютерні системи та мережі та ін.

Цього року у складі журі працювали: к. пед. н., доц., доц. кафедри ІПМ Мінтій Ірина Сергіївна, к. ф.-м. н., доц., доц. кафедри ІПМ Моісеєнко Наталя Володимиріна, асист. кафедри ІПМ Степанюк Олександр Миколайович, к. ф.-м. н., доц. кафедри ІПМ Тарасова Олена Юріївна, к. пед. н., доц., доц. кафедри ІПМ Хараджян Наталя Анатоліївна, к. пед. н., доц., доц. кафедри ІПМ Шокалюк Світлана Вікторівна, ст. викл. кафедри ІПМ Юрко Олександр Володимирович.

Дякуємо за можливість долучитися до зростання майбутніх науковців та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

11 січня магістри спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика) отримали дипломи магістрів!

MyCollages

Щиро вітаємо!

Хотілося б зазначити, що ВСІ студенти групи успішно поєднували навчання в магістратурі та роботу і наразі більше 90% працевлаштовані за спеціальністю! Гарний показник! Отже, ми готуємо затребуваних спеціалістів!

IMG 9cf1ea8cbb225517ff7edd578758193c V

IMG f6790a91eeebe934fc6c6b104f84f58a V

Куратор групи, доцент кафедри інформатики та ПМ Мінтій Ірина Сергіївна

До професійного зростання бажаю ще сил і наснаги.

Кохайте і будьте коханими,

Народжуйте дітей, виховуйте дітей!

Бережіть батьків! Я впевнена, що вони пишаються Вами!

І насолоджуйтесь життям!

Радію, що ми пройшли цей шлях разом!

Ви - мої зірочки!

Матеріали 1-го міжнародного семінару AREdu 2018 проіндексовано у Scopus!

are du

Сайт конференції:

Подання матеріалів:

Термін подання

29 грудня 2018 р.

AREdu – це міжнародний семінар з комп’ютерних наук, що рецензується та на якому розглядаються результати передових досліджень з використання доповненої реальності в освіті.

Наукові напрямки семінару

• Віртуалізація навчання: принципи, технології, інструменти
  • Гейміфікація доповненої реальності
  • Проектування та реалізація навчальних середовищ доповненої реальності
  • Мобільні технології доповненої реальності
  • Аспекти безпеки та етики середовищ доповненої реальності
  • Доповнена реальність в природничо-математичній освіті
  • Доповнена реальність в професійному навчанні та перепідготовці
  • Соціальні та технічні аспекти використання доповненої реальності

Програмний комітет

Організаційний комітет

Ю. В. Єчкало, Криворізький національний університет, м. Кривий Ріг, Україна

М. П. Шишкіна, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, м. Київ, Україна

С. О. Семеріков, Криворізький державний педагогічний університет, м. Кривий Ріг, Україна

А. М. Стрюк, Криворізький національний університет, м. Кривий Ріг, Україна

Робоча мова семінару: англійська.

Корисні ресурси:

AREdu2019_ukr