Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Початок навчального року для кафедри інформатики та прикладної математики - радісна пора, адже саме на початку осені майже водночас кілька її співробітників святкують День народження!

Сьгодні кафедра щиро вітає

старшого лаборанта - Шамсутдінову Наталю Олександрівну!

НВ

Наталя Олександрівна, бажаємо Вам, щоб сонячно було і навколо, і в душі, щоб світились очі і сяяла усмішка!

З любов'ю, кафедра інформатики та прикладної математики.

Кафедра інформатики та прикладної математики щиро вітає

доцента кафедри інформатики та прикладної математики -

Моісеєнко Наталю Володимирівну!

НВ2

Наталя Володимирівна, бажаємо Вам якомога більше приводів для радості, приємних несподіванок та сюрпризів!

Хай мрії збуваються, а плани виконуються!

З любов'ю, кафедра інформатики та прикладної математики.

20 травня 2020 року відбулися семінари Green IT Hub Workshop (GITHub-WS'2020)ICT in Education and Sustainable Futures Workshop (ICT@ESF-WS'2020) та Fintech, Greener Economy & Finance Workshop (FGE&F-WS'2020) що є складовими THE INTERNATIONAL CONFERENCE ON SUSTAINABLE FUTURES: ENVIRONMENTAL, TECHNOLOGICAL, SOCIAL AND ECONOMIC MATTERS.

В роботі семінарів взяли участь представники кафедри інформатики та прикладної математики Криворізького державного педагогічного університету:

члени програмного комітету - Ірина Сергіївна МінтійСергій Олексійович СемеріковВолодимир Миколайович Соловйов;

та доповідачі  - Олена Юріївна ТарасоваСергій Олексійович СемеріковВолодимир Миколайович Соловйов.

11900

Карантин - не завада науці!

Саме під таким гаслом 13 травня відбувся Міжнародний семінар «Доповнена реальність в освіті», організований Криворізьким державним педагогічним університетом, Криворізьким нціональним університетом та Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. До складу програмного комітету увійшли науковці не тільки з України, а й із Чехії, Словаччини, Румунії, Польщі, Німеччини та Іспанії.

Криворізький державний педагогічний університет представляли у програмному комітеті Сергій Олексійович Семеріков, Ольга Володимирівна Бондаренко, Віта Анатоліївна Гаманюк, Ірина Сергіївна Мінтій і Павло Павлович Нечипуренко.

Протягом 8 (!) годин у онлайн-заході прийняли участь понад 80 учасників. Відеозапис семінару - за посиланням.

Цікаві, різноаспектні та насичені доповіді супроводжувались не менш яскравими демонстраціями.

3 квітня, не зважаючи на карантин, у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті". Організатори вирішили, що карантин - не привід для розслаблення, тому на найвищому рівні підійшли до забезпечення проведення ІІ етапу у дистанційному режимі (з повною відповідністю галузі конкурсу - "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті"). Неперервна робота протягом 10 годин дала можливість виявити кращі з робіт не лише за рівнем підготовки роботи, але й за рівнем виступів доповідачів.

Вже втретє наші студенти є призерами цього конкурсу!!!

БАЗОВІ ЦИФРОВІ НАВИЧКИ. СЕЗОН 1
(освітній серіал платформи ​  Дія. Цифрова освіта​, 6 серій тривалістю до 20 хвилин)

Серія 1 – Інтернет, браузер і пошук інформації

Серія 2 – Акаунт Google та електронна пошта