Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

logoОпубліковано матеріали 8th International Conference on Monitoring, Modeling & Management of Emergent Economy (M3E2-EEMLPEED 2019). Видання індексується у Scopus!

Вітаємо завідувача кафедри інформатики та прикладної математики Соловйова В.М., професора кафедри інформатики та прикладної математики Семерікова С.О. та студента третього курсу спеціальності "Середня освіта (Інформатика)" з публікаціями:

111Кафедра інформатики та прикладної математики запрошує на навчання!

Унікальне поєднання -

ІНФОРМАТИКА,

ПРОГРАМУВАННЯ,

АНГЛІЙСЬКА МОВА!

Наші випускники успішно працюють і працівниками закладів освіти, і програмістами!

А тепер наші студенти мають змогу отримати ще  й додаткову спеціальність -

Середня освіта (Мова і література (англійська) або ж Математика!

Дисципліни, які Ви вивчите разом з нами протягом чотирьох років:

• Шкільний курс інформатики;
  • Методика навчання інформатики;
  • Програмування на Python;
  • Системний аналіз та теорія прийняття рішень;
  • Програмування;
  • Основи комп'ютерних наук;
  • Структури даних та алгоритми їх обробки;
  • Комп'ютерні мережі;
  • Операційні системи і системне програмування;
  • Електронні освітні ресурси;
  • Web-програмування;
  • Бази даних;
  • Методи обчислень та комп'ютерне моделювання;
  • Комп'ютерна графіка.

Наші студенти вже з першого курсу активно долучаються до участі у конференціях та семінарах, конкурсах наукових робіт, різноманітних олімпіадах та інших заходах!

Отож,  спеціальність - Середня освіта (ІНФОРМАТИКА)

додаткова спеціальність: Середня освіта (Мова і література (англійська)/Математика)

спеціалізація: програмування.

Чекаємо саме на Вас!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна.

За активну участь у Дні Європи доцента кафедри інформатики та прикладної математики Наталю Анатоліївну Хараджян відзначено подякою  міського голови!

Це - нагорода за величезну річну працю!

Пишаємося!

За багаторічну сумлінну працю, визначні успіхи у науковій та педагогічній роботі, вагомий особистий внесок у розвиток вищої освіти й вітчизняної науки та з нагоди Дня науки професора кафедри інформатики та прикладної математики, доктора педагогічних наук, професора Сергія Олексійовича Семерікова нагороджено грамотою виконкому Криворізької міської ради!

cc

Серпень 2019