Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

5 листопада 2022 року відбулася настановча онлайн-конференція з виробничої педагогічної практики студентів 4 курсу спеціальності 013 Початкова освіта групи ЗПОІ-19.

Присутні: керівник педагогічної практики Людмила Цоуфал., методисти кафедри початкової освіти: Олена Павлик (зав. кафедрою), Ганна Захарова; методист з психології: Олександра Когут; методист з додаткової спеціальності (“Інформатика у початковій школі”): Галина Іванова; здобувачі вищої освіти.

Студенти були ознайомлені із завданнями та вимогами щодо практичної роботи у закладах освіти з основної та додаткової спеціальності. Здобувачі вищої освіти отримали методичні поради стосовно успішної організації різних видів діяльності з молодшими школярами в умовах дистанційного навчання та підготовки звітної документації.

20675

Ми живемо у вік бурхливого розвитку інформаційно-комунікаційних технологій, і тому немає нічого дивного в тому, що наше життя щільно інтегрувалося з таким явищем, як соціальні мережі. Згідно численних досліджень більше половини всіх користувачів Інтернету охоплено соціальними мережами, а їх аудиторія вже давно перевищила потенціальну аудиторію багатьох видів ЗМІ. Ми переживаємо зараз один з рідкісних в історії моментів, коли відбувається трансформація «матеріальної культури», створеної індустріальною революцією, яка породила технологію виробництва та розподілу енергії і матеріальних продуктів в «інформаційну культуру», що спирається на технології комунікації та опрацювання інформації.

Вже давно Інтернет став невід’ємною частиною життя сучасної людини. Сучасні соціальні мережі, додатки, сайти спрямовані на те, щоб людина проводила в них якомога більше часу, переглядала рекламу. Сьогодні майже всі соціальні мережі є вже не просто інструментом спілкування, а й інструментом генерації прибутку: як для власників соціальної мережі, так і для користувачів-підприємців, власників великого, середнього і малого бізнесу.

Саме тому студенти групи І-17, ІНМ-17 дуже позитивно сприйняли напрямок навчальної практики. На ній викладачі кафедри інформатики та прикладної математики запропонували створити власні сторінки в Інстаграм та навчитись оформлювати контент. У деяких студентів вже були особисті сторінки, тож вони їх продовжили вести. Деякі створили нові. А були й такі студенти, які створили сторінки для просування бізнес-ідей батьків.

Всі студенти відмітили, що до їх сторінок стали частіше звертатись, збільшилась кількість переглядів та репостів.

Студенти у своїх блогах запропонували унікальний контент – колажі, ментальні карти, хмари тегів, інтерактивні плакати, анімоване відео, дудли, stopmotion,timelapse та багато іншого.

1 1 2
Колаж та хмара тегів із сторінки @technho.age

3

Інфографіка сторінки @_nail_l_o_v_e

Додати можна лише відгуки самих студентів:

«Мені все одно, яка буде оцінка, головне, що для цієї дисципліни завдання робилися від душі. Те, що студентам подобається. Це не однотипні набори символів коду, а щось гарне і естетичне.

Потрібно, щоб були такі дисципліни. Тому що розвиток має бути у всьому, а не тільки за професією. Душа повинна розвиватися.

Шкода, що ця практика припадає на самий кінець навчання, оскільки під час захисту ми більше дізнались один одного. Що кого цікавить, які інтереси. Наскільки людина любить те, що вона представила!!»

Отже, наші студенти вміють не лише кодувати.

14057

Виробнича педагогічна практика Ім-15 (з 16 листопада 2020 року по 06 грудня 2020 року)

Виробнича педагогічна практика Ім-15 (з 21 вересня 2020 року по  15 листопада 2020 року)

Виробнича педагогічна практика І-16 (з 26 січня 2020 року по 08 березня 2020 року)

Виробнича педагогічна практика Ім-14 (з 09 вересня 2019 року по  03 листопада 2019 року)

Виробнича педагогічна практика І-15 (з 19 січня 2019 року по 08 лютого 2019 року)

6693

Підведення підсумків виробничої педагогічної практики з інформатики у закладах освіти здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр» психолого-педагогічного факультету спеціальності 013 Початкова освіта

11241

Підведення підсумків виробничої педагогічної практики з інформатики в закладах освіти для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр» фізико-математичного факультету спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика)

11240

Підведення підсумків виробничої педагогічної практики з інформатики у закладах освіти здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр»

фізико-математичного факультету спеціальностей 014.04 Середня освіта (Математика) та 014.08 Середня освіта (Фізика),

природничого факультету спеціальності 014.06 Середня освіта (Хімія),

факультету дошкільної та технологічної освіти 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології)

із додатковою спеціальністю 014.09 Середня освіта (Інформатика)

11239

26 січня відбулась настановча конференція з виробничої педагогічної практики для студентів групи І-16  спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика).

2

На конференції студенти отримали всю необхідну інформацію від  керівника педагогічної практики Цоуфал Любові Сергіївни; к. пед. н., доц. кафедри педагогіки Волощук Ілони Аркадіївни; к. псих. н., доц., доц. кафедри загальної та вікової психології Ткаченко Олени Андріївни; к. пед. н., доц., доц. кафедри інформатики та ПМ  Шокалюк Світлани Вікторівни.

Згідно положення про практичну підготовку здобувачів вищої освіти в Криворізькому державному педагогічному університеті, що затверджено Вченою радою університету 09 січня 2020 року, студенти подають таку звітну документацію:

- звіт із практики;
- індивідуальний план;
- щоденник психолого-педагогічних спостережень;
- конспекти залікових уроків  (згідно програми практики - 5 уроків з інформатики для спеціальності "Середня освіта (Інформатика)");
- методичну розробку залікового виховного заходу з самоаналізом;
- психолого-педагогічний аналіз уроку з інформатики;
- методичну розробку позакласного заходу з інформатики.

Усі необхідні матеріали, зразки, шаблони розміщено в курсі СУЕНК КДПУ.

10008

Програма виробничої педагогічної практики у закладах загальної середньої освіти

6692

Програма виробничої педагогічної практики у закладах загальної середньої освіти

Програма виробничої педагогічної практики у закладах вищої освіти

 

 

6127

21 січня відбулась настановча коференція з виробничої педагогічної практики для студентів 4-го курсу напряму підготовки 6.040302 Інформатика за ступенем вищої освіти "бакалавр".

MyCollages 8

6701
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31