Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

2023-2024 н.р.

Мобільність Стецишиної Олександри у Гданському університеті 

2022-2023 н.р.

Участь у Board of European Students of Technology Kyiv & DIG.IT
Участь у тренінгу «Depolarise Yourself» від Erasmus+
Study tours to Poland: міжнародна мобільність студентки групи І-20 Лубенцової Діани

Участь у проєкті «International House Sonnenberg»

23551

У межах проєкту «International House Sonnenberg» збираються провідні вчені та науковці різних країн для обговорення актуальних глобальних та регіональних проблем.

Цього разу до Програми міжнародного дому громади Зонненберг долучився Андрій Бєлінський, магістрант другого курсу. Перша частина Програми передбачала онлайн-участь у конференції, яка була присвячена екологічній проблематиці. На дискусійних панелях обговорювалися такі питання як: «Спочатку тепла кімната, потім мораль?», «Сировина в мінливому світі – чи можливе етичне, моральне та стійке споживання сировини?» та інші.

2023 02 07 Zertifikat Andrii Belinsky Digital
«Моє стажування проходило з 28.12.2022 р. до 03.01.2023 р.. У ході всіх доповідей і обговорень учасників порушувалась досить значуща тема: місце етики, моралі у споживанні сировини, і чи можлива вона тут взагалі. Основне питання, яке тут виникає: “Що насправді на першому місці, комфорт і тепло, а вже потім мораль?”. Можна спробувати не торгувати з росіянами, але тоді залишається Катар, який жорстоко поводиться з трудовими мігрантами, які, в свою чергу, просто борються за свої права. Можна подумати про те, щоб взагалі не купувати сировину в жодній з цих країн, але така політика може призвести до ще більших проблем: масового безробіття, голоду, смертності тощо. На цьому стажуванні були розглянуті різні альтернативи нафті і газу, які можуть бути використані нами в майбутньому. Розглядалися перспективи використання ядерного синтезу та різні альтернативні шляхи розвитку економіки з новими джерелами енергії. Ми змогли переконатися, що єдиного рішення тут немає. Ця проблема видається досить складною і навряд чи буде вирішена в найближчому майбутньому. Тим не менш, важливо, що ми зачепили це питання. Саме обговорення та усвідомлення складності - це вже щось, що може слугувати відправною точкою для виховання тих, хто обов'язково буде вирішувати цю проблему. Було досить приємно бути на цих заходах. Із рекомендацій міг би запропонувати більше активностей для тих, хто знаходиться віддалено. Було зрозуміло, що ця подія здебільшого орієнтована на офлайн-режим. Тим не менш, навіть у такому форматі було досить приємно брати участь.» – розповів Андрій Бєлінський.

23553

22 квітня у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся ІІ етап конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економічна кібернетика".
Вітаємо Бєлінського Андрія (студента спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика), який з роботою "НЕЕКСТЕНСИВНИЙ ТРИПЛЕТ ЦАЛЛІСА І ФІНАНСОВІ КРИЗИ" за результатами захисту посів 2 місце (науковий керівник - Соловйов Володимир Миколайович, д.ф.-м.н., завідувач кафедри інформатики та прикладної математики)! 

Бел

15565

29 квітня у Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка відбувся ІІ етап конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Середня освіта (Інформатика)".
Вітаємо Богуненко Єлизавету (студентку спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика), яка з роботою "ДИСТАНЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ ОСНОВ ПРОГРАМУВАННЯ НА ЗАСАДАХ ІНТЕГРОВАНОГО ПІДХОДУ ЩОДО РОЗВИТКУ КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ" за результатами захисту посіла 2 місце (науковий керівник - доцент кафедри інформатики та прикладної математики Шокалюк Світлана Вікторівна)! 

БогуненкоШокалюкШрамко

15509

23 квітня в Одеській національній академії харчових технологій (кафедра комп'ютерної інженерії) відбувся ІІ етап конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Штучний інтелект і автоматизація робототехнічних систем".
Вітаємо Командирчика Андрія (студент спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика), який з роботою "Розробка смарт пристрою для людей з особливими потребами на основі програмно-апаратного комплексу Аrduino" за результатами захисту посів 2 місце (науковий керівник - доцент кафедри фізики та методики її навчання Хараджян Наталя Анатоліївна)!

хнакоманд

15415

02 квітня у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся ІІ етап конкурсу науково-дослідних робіт студентів зі спеціальності "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті".
Вже традиційно студенти спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика) представляють на ньому свої наукові наробки. 2021 не став виключенням - Криворізький педагогічний на конкурсі представила студентка Богуненко Є. (група Ім-16) з науковим керівником - професором кафедри інформатики та прикладної математики - Семеріковим Сергієм Олексійовичем, робота за кодом "Habita fides ipsam plerumque". Мета роботи - теоретичне обґрунтування та розробка методики використання мобільних ІКТ як засобу навчання інформатичних дисциплін майбутніх інженерів-педагогів. 

1 2 3

15021

За підтримки Центру "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" в рамках ініціативи  Meet and Code  та Ресурсним центром "ГУРТ: Портал суспільно активних громадян" в рамках проекту "Дівчата Stem" 23 та 24 жовтня 2020 року відбувся ІТ-Хакатон.

1

Учасникам, а точніше учасницям (команди складались лише з дівчат, які навчаються на ІТ-спеціальностях) пропонувалось позмагатися у розробці найкращого ІТ-рішення для вирішення проблеми суспільного значення.

Hack4Purpose - "Як полегшити навчання людей елегантного віку навичкам діджитал".

Програма події передбачала 2 дні роботи.

Під час першого дня команди учасники прийняли участь у майстер-класі з "Дизайн-мислення для розробки рішення проблеми" та майстер класу з "Презентації та пітчингу (просування) проєкту".

І на другий день команди презентували свої рішення.

2

До складу журі входили компанії, які вже працюють з цільовою аудиторією та технологіями.

Наші дівчата Росомаха Ганна (студентка 4 курсу спеціальності "Середня освіта (Інформатика)") та Фадеєва Лілія (аспірантка 1 курсу) були у складі команди "Айтішниці".

Свою розробку дівчата представили у вигляді сайту для людей елегантного віку. Дівчата зняли відео, створили сайт та гідно представили свою розробку у фіналі.

В результаті такої роботи наші дівчата посіли перше місце!!!!!!

Вітаємо дівчат з перемогою! І бажаємо подальших успіхів!

13018

3 квітня, не зважаючи на карантин, у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті". Організатори вирішили, що карантин - не привід для розслаблення, тому на найвищому рівні підійшли до забезпечення проведення ІІ етапу у дистанційному режимі (з повною відповідністю галузі конкурсу - "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті"). Неперервна робота протягом 10 годин дала можливість виявити кращі з робіт не лише за рівнем підготовки роботи, але й за рівнем виступів доповідачів.

123

Вже втретє наші студенти є призерами цього конкурсу!!!

11105

Статті, опубліковані за участю студентів:


з/п

Сту­дент, курс, група

Науко­вий керів­ник

Назва

Бібліографічний опис та посилання на репозитарій

Об­сяг, д.  а.

Спів­авто­ри

1

Бєлін­сь­кий Анд­рій Олек­санд­ро­вич, 3, І-17

Соловйов Володи­мир Мико­лайо­вич

Detecting Stock Crashes Using Levy Distribution

Detecting Stock Crashes Using Levy Distribution [Electronic resource] / Andrii Bielinskyi, Vladimir Soloviev, Serhiy Semerikov, Viktoria Solovieva // Experimental Economics and Machine Learning for Prediction of Emergent Economy Dynamics : Proceedings of the Selected Papers of the 8th International Conference on Monitoring, Modeling & Management of Emergent Economy (M3E2 2019), Odessa, Ukraine, May 22-24, 2019 / Edited by : Arnold Kiv, Serhiy Semerikov, Vladimir Soloviev, Liubov Kibalnyk, Hanna Danylchuk, Andriy Matviychuk. – (CEUR Workshop Proceedings, Vol. 2422). – P. 420-433. – Access mode : http://ceur-ws.org/Vol-2422/paper34.pdf

http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/123456789/3210

0,72

Vladimir Soloviev, Serhiy Semerikov, Viktoria Solovieva

2

Бєлін­сь­кий Анд­рій Олек­санд­ро­вич, 3, І-17

Соловйов Володи­мир Мико­лайо­вич

Complex Systems Theory and Crashes of Cryptocurrency Market

Soloviev V. N. Complex Systems Theory and Crashes of Cryptocurrency Market / Vladimir N. Soloviev, Andriy Belinskiy // Information and Communication Technologies in Education, Research, and Industrial Applications (14th International Conference, ICTERI 2018, Kyiv, Ukraine, May 14-17, 2018, Revised Selected Papers) / Eds. : Ermolayev V., Suárez-Figueroa M., Yakovyna V., Mayr H., Nikitchenko M., Spivakovsky A. – Cham : Springer, 2019. – P. 276-297. – (Communications in Computer and Information Science, vol. 1007). – DOI : 10.1007/978-3-030-13929-2_14

http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/123456789/3599

1,35

Vladimir N. Soloviev

3

Бєлін­сь­кий Анд­рій Олек­санд­ро­вич, 3, І-17

Соловйов Володи­мир Мико­лайо­вич

Entropy Analysis of Crisis Phenomena for DJIA Index

Soloviev V. Entropy Analysis of Crisis Phenomena for DJIA Index [Electronic resource] / Vladimir Soloviev, Andrii Bielinskyi, Viktoria Solovieva // ICTERI 2019: ICT in Education, Research and Industrial Applications. Integration, Harmonization and Knowledge Transfer : Proceedings of the 15th International Conference on ICT in Education, Research and Industrial Applications. Integration, Harmonization and Knowledge Transfer. Volume II: Workshops. Kherson, Ukraine, June 12-15, 2019 / Edited by : Vadim Ermolayev, Frédéric Mallet, Vitaliy Yakovyna, Vyacheslav Kharchenko, Vitaliy Kobets, Artur Korniłowicz, Hennadiy Kravtsov, Mykola Nikitchenko, Serhiy Semerikov, Aleksander Spivakovsky. – (CEUR Workshop Proceedings, Vol. 2393). – P. 434-449. – Access mode : http://ceur-ws.org/Vol-2393/paper_375.pdf

http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/123456789/3179

0,84

Vladimir Soloviev, Viktoria Solovieva

4

Бєлін­сь­кий Анд­рій Олек­санд­ро­вич, 3, І-17

Соловйов Володи­мир Мико­лайо­вич

Levy’s stable distribution for stock crash detecting

Bielinskyi A. Levy’s stable distribution for stock crash detecting [Electronic resource] / Andrii Bielinskyi, Serhiy Semerikov, Viktoria Solovieva and Vladimir Soloviev // The 8th International Conference on Monitoring, Modeling & Management of Emergent Economy (M3E2 2019). Odessa, Ukraine, May 22-24, 2019 / Eds. : S. Semerikov, V. Soloviev, L. Kibalnyk, O. Chernyak and H. Danylchuk // SHS Web of Conferences. – 2019. – Volume 65. – Article 06006. – Access mode : https://www.shs-conferences.org/articles/shsconf/abs/2019/ 06/shsconf_m3e22019_06006/ shsconf_m3e22019_06006.html. – DOI : https://doi.org/10.1051/shsconf/20196506006

http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/123456789/3151

0,71

Serhiy Semerikov, Viktoria Solovieva and Vladimir Soloviev

5

Бєлін­сь­кий Анд­рій Олек­санд­ро­вич, 3, І-17

Соловйов Володи­мир Миколайо­вич

Levy distribution parameters as precursors of crisis phenomena

Bielinskyi A. Levy distribution parameters as precursors of crisis phenomena / Bielinskyi A., Semerikov S., Solovieva V., Soloviev V. // Актуальні проблеми прогнозування розвитку соціально-економічних систем : монографія / За ред. O. І. Черняка, П. В. Захарченка. – Мелітополь : Видавничий будинок Мелітопольської міської друкарні, 2019. – С. 191-206.

http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/123456789/3597

1,07

Semerikov S., Solovieva V., Soloviev V.

6

Пото­цький Влади­слав Сер­гій­ович, 2м, Ім-12

Семері­ков Сергій Олексійо­вич

Automation of the Export Data from Open Journal Systems to the Russian Science Citation Index

Semerikov S. O. Automation of the Export Data from Open Journal Systems to the Russian Science Citation Index / Serhiy O. Semerikov, Vladyslav S. Pototskyi, Kateryna I. Slovak, Svitlana M. Hryshchenko, Arnold E. Kiv // Педагогiка вищої та середньої школи. – 2018. – Випуск 51. – C. 276-289. – DOI : 10.31812/pedag.v51i0.3675

http://elibrary.kdpu.edu.ua/handle/123456789/3593

0,57

Serhiy O. Semerikov, Kateryna I. Slovak, Svitlana M. Hryshchenko, Arnold E. Kiv

9919

Студенти-учасники Всеукраїнських та міжнародних конкурсів студентських НДР:

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові студента

Курс, гру­па

Галузь

Заклад вищої освіти, де проходив конкурс, дата

Прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника

Посада, науковий ступінь, учене звання наукового керівника

Відзначе­но нагорода­ми

1

Пірогов Владислав Миколайович

4, І-15

Інформаційні технології

Хмельницький національний університет, 28.03.2019

Мінтій Ірина Сергіївна

доцент, кандидат педагогіч­них наук, доцент

І місце

2

Пірогов Владислав Миколайович

4, І-15

Інформацій­но-комунікацій­ні технології в освіті

Мелітопольсь­кий державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, 04.04.2019

Мінтій Ірина Сергіївна

доцент, кандидат педагогіч­них наук, доцент

 

3

Голуб Олександр Іванович

1м, Ім-14

Інформаційні технології

Хмельницький національний університет, 28.03.2019

Моісеєнко Наталя Володимирів­на

доцент, кандидат фізико-математич­них наук, доцент

 

4

Кузнєцов Владислав Сергійович

1м, Ім-14

Інформаційні технології

Хмельницький національний університет, 28.03.2019

Моісеєнко Наталя Володимирів­на

доцент, кандидат фізико-математич­них наук, доцент

 

5

Пихтіна Інна Олександрівна

Юшманова Ксенія Сергіївна

2, Ім-13

2, І-17

Інформацій­но-комунікацій­ні технології в освіті

Мелітопольсь­кий державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, 04.04.2019

Хараджян Наталя Анатоліївна

доцент, кандидат педагогіч­них наук, доцент

 

6

Сироватський Олександр Володимиро­вич

2м, Ім-13

Інформацій­но-комунікацій­ні технології в освіті

Мелітопольсь­кий державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, 04.04.2019

Семеріков Сергій Олексійович

професор, доктор педагогіч­них наук, професор

ІІ місце

9918
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша