Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

13 грудня 2022 року фізико-математичний факультет святкував дев’яносто другу річницю дня свого заснування. З цієї нагоди громада факультету об’єдналася задля спільної організації івенту.

Програма заходу складалася з двох частин: проведення спортивних змагань між викладачами та студентами й концертного інтерактиву. Учасниками цієї події стали здобувачі вищої освіти, випускники й науково-педагогічні працівники факультету. До спортивних змагань з волейболу долучився викладач кафедри інформатики та прикладної математики, Олександр Миколайович Степанюк, та студенти спеціальності інформатика: Михайло Оксаніч (І-22, 1 курс), Максим Бакун (І-22, 1 курс), Максим Бойченко (І-21, 2 курс), Яна Желудько (І-20, 3 курс).

 

«Я дуже рада, що сьогодні ми маємо можливість відсвяткувати дев’яносто другу річницю ФМФ. Наш факультет – це ровесник рідної альма-матер, що свідчить про важливість нашої справи. Вже понад 20 років ми підтримуємо чудову традицію збиратися й проводити святкування різного масштабу. Цьогоріч, з ініціативи студентської ради факультету, ми вирішили знову зібратися разом й розділити цю радісну мить», – наголосила декан фізико-математичного факультету, канд. пед. наук, доц. Олена Вікторівна Віхрова.

img22

На імпровізованій сцені лунали слова подяки рідному факультету, панували веселий сміх і щирі емоції. Підтримувати святковий настрій допомогли підготовлені вікторини, словесні конкурси й жарти від випускників фізико-математичного факультету.


fmf 3

fmf 1

21052

9 листопада 2022 року з 11.00 до 12.00 у конференц-залі, з нагоди Дня української писемності та мови, Желудько Яна (студентка групи І-20) та Бойченко Максим (студент групи І-21) долучилися до написання ХХІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

01

Метою радіодиктанту є популяризація грамотності, підтримки й розвитку державної мови, виховання високої мовної культури. Це надзвичайно важливо, особливо в умовах воєнного часу. Наразі володіння українською – це мейнстрим, який активно популяризується на теренах нашої держави.

Після завершення Радіодиктанту молодь виконала роботу над помилками аби в подальшому більше їх не допускати. Тим самим студентство продемонструвало стійку громадянську позицію, спрямовану на розвиток рідної мови.

20691

Команда фізико-математичного факультету "Лігвоматики" (серед учасників команди студентка групи І-21 - Онищенко Яна) взяла участь у заході під назвою "Студентський QUIZ "МовиМО". Захід відбувався у читальній залі бібліотеки головного корпусу університету та складався з 4-х турів.

QUIZ1

У першому турі студентам запропонували серію фактів про українську мову. Їм належало визначити, які з цих фактів правдиві, а які ні.

У другому турі належало попрацювати з тестовими завданнями: учасникам належало визначити, кому з українських літераторів належали рядки, які демонструвались на екрані. Для цього слід було обрати правильний варіант з кількох запропонованих.

У третьому турі хлопці та дівчата складали слова з розміщених у хаотичному порядку літер, або ж відгадували, яке слово зашифроване у наборі цифр.

Під час четвертого туру студентам належало пригадати, які з відомих фрагментів поезій покладені на музику (пісні), а які ні (вірші).

Підсумки кожного туру відображалися у турнірних таблицях. А за результатами усіх чотирьох турів було обрано команди - переможниці турніру.

Найвищі результати показала команда фізико-математичного факультету ("Лінгвоматики") і отримала І місце..

Завершився цикл заходів спільним переглядом фільма "Заборонений", у якому на широкому тлі боротьби українських дисидентів кінця 1960-х — початку 1980-х років розповідається про життя і загадкову смерть відомого поета-шістдесятника, правозахисника, Героя України — Василя Стуса.

20690

8 листопада 2022 року в шаховому клубі «Еліта» відбувся літературний вечір «РимуєМО».

В умовах воєнного часу надзвичайно важливо плекати й примножувати нашу культурну спадщину. Проведення літературного вечора «РимуєМО» – чудова нагода підтримати новоспечених поетів і поетес. 

Онищенко Яна, студентка фізико-математичного факультету групи І-21, взяла участь і декламувала авторський вірш. Талановита поетеса висловила найщиріші почуття до власного брата, який з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну стійко боронить нашу землю від ворога. Пишаємося!group

20671

13 жовтня 2022 року відбулась зустріч студентів групи Ім-22 (спеціальність "Середня освіта (Інформатика)") з керівником тренінгового центру компанії QATestLab Курмаш Оксаною Миколаївною. Співпраця Криворізького державного педагогічного університету з компанією QATestLab поновлена у 2022 році підписанням Меморандуму. Завдяки цьому студенти мають змогу опанувати у процесі вивчення дисципліни за вибором "Тестування програмного забезпечення" курс, що розроблений компанією QATestLab "Software testing for  Universities".

QATestLabQATestLab3

QATestLab4QATestLab5

QATestLab6QATestLab7

QATestLab8QATestLab9

QATestLab110QATestLab 12

QATestLab

 

20363

Результати опитування здобувачів груп Ім-17, ІНМм-17 свідчать про досить високий рівень задоволеності різними аспектами навчального процесу. За більшістю критеріїв середні оцінки здобувачів були більші 3 за 5-бальною шкалою.

01

Найбільше здобувачі задоволені якістю викладання дисциплін:

  1. Критичне мислення (4,99).
  2. Методика викладання комп'ютерних наук (4,84).
  3. Інформатика у позашкільній освіті (4,83).

Найменше здобувачі задоволені якістю викладання дисциплін:

  1. Філософія освіти (4,55).
  2. Інноваційні цифрові технології в освіті (4,57).
  3. Глибинне навчання (4,68).

Думки респондентів щодо доцільності викладання дисциплін в очному режимі розділилися. Близько третини опитаних задоволені дистанційною формою навчання, натомість близько двох третин опитаних вважають доцільнішим викладання дисциплін в очному режимі.

01

Серед навчальних дисциплін, складність яких респонденти частіше оцінювали як «складно» або «дуже складно» виявилися дисципліни «Глибинне навчання» та «Інтелектуальний аналіз експериментальних даних». Дисциплінами, складність сприйняття яких опитані частіше оцінюють як «нескладно» або «дуже просто», виявилися «Критичне мислення» та «Сучасні освітні парадигми та технології».

Майже всі респонденти вважають оптимальним співвідношення навчального матеріалу й часу на його опрацювання.

Більшість опитаних відзначили, що отримали інформацію щодо порядку та критеріїв оцінювання на початку вивчення дисципліни (більшість навчальних дисциплін) або у процесі вивчення дисципліни (дисципліна «Філософія освіти»).

Серед інших коментарів було побажання від одного з респондентів додати в курс «Глибинне навчання» більше прикладів практичного застосування нейромереж, зокрема нейромереж для гри в комп’ютерні ігри та розпізнавання образів.

20131

У цей непростий час особливого сенсу набуває патріотичне виховання молоді, з цією метою можна організовувати найрізноманітніші заходи. Так, 13 квітня у групі І-20 на зустрічі з куратором склали рейтинг пісень групи. Нині популярність українського контенту є максимальною за усі часи незалежності України. І це й не дивно, адже мова - також зброя. Щодня у мережі з'являються новинки як від українських виконавців, так і від іноземних. А деякі з давніх композицій набули особливого сенсу після 24 лютого.

Отож, наш рейтинг:

Беззаперечний лідер - Гімн України 2022 (Дзідзьо)

0 Dzidzio 1. Ой у лузі червона калина – Hey Hey Rise Up (Pink Floyd/Andriy Khlyvniuk)

1 pink floyd

2. Буде весна (Макс Барських)

2 Barskikh

3. Марш Нової Армії (Vopli Vidopliassova)

3 Марш нової армії

4. Русский военный корабль (BOTASHE)

4 Russkiy v k

5. Доброго вечора, ми з України (PROBASS ∆ HARDI)

5 Доброго вечора ми з України

6. Молчание – синоним лжи (Монатік)

6 Monatik

7. Українська лють (Христина Соловій)

7 Українська лють

8. Stefania (Kalush Orchestra) 

8 Stefania

9. Байрактар (Тарас Боровок)

9 Байрактар

10. Вільна (Тіна Кароль, Юлія Саніна)

10 Вільна

11.Соловей (Go_A)

11 Соловей

12. Розстріляна весна (Ірина Федишин)

12 Розстріляна весна

13. Як ти? (The Hardkiss)

13 Як ти

14. Батько наш – Бандера (ROMAX & Макс Міщенко)

14 Бандера

15. Так гріє (Валентин Стрикало)

15 Так гріє

16. Жива (THE HARDKISS)

16 Жива

17. Вона (Ярмак)

17 Вона

18. 22 (Ярмак)

18 22

19. Додому (KALUSH feat. Skofka)

19 Додому

20. Колискова (Оля Полякова)

20 Колискова

А які пісні слухаєте Ви? Долучайтесь до формування таких рейтингів у своїх групах.

група

Наші люди - творчі і непереможні!

Все буде УКРАЇНА!

18984

Хочеш за короткий проміжок часу отримати можливість освоїти перспективну професію, зробити свій перший крок в IT-індустрію та змінити своє життя назавжди?

Ти студент чи випускник Криворізького державного педагогічного університету?

Приходь на безкоштовну презентацію «До роботи в ІТ один крок» від міжнародної компанії QATestLab!

Ми розповімо багато цікавого про професію Тестувальник програмного забезпечення, яка не боїться карантину чи локдауну.

Офіційне працевлаштування навіть без попереднього досвіду роботи!

Не втрачай шанс змінити своє життя, переходь за посиланням та приєднуйся до крутого світу IT-індустрії.

Коли: 27.10.2021 року у середу о 14:00
Де: онлайн на базі Google Meet: https://meet.google.com/iog-jvjq-bfo

КР 27.10.21

17202

Деканат фізико-математичного факультету вітає усіх з Днем вишиванки!

изображение viber 2021 05 21 13 03 22     1
І хоч зараз ми не так часто бачимося зі студентами, та студенти у нашому серці і думках!

13

Чекаємо можливості зустрітися!
Щиро, Ваш Фізмат

15794

грамота

19 травня в Дніпропетровській обласній раді відбулась урочиста церемонія нагородження наукових керівників учнів, які здобули призові місця у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри інформатики та прикладної математики Павло Володимирович Мерзликін отримав почесну грамоту від імені голови облради Миколи Лукашука.

15767
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30