Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Шановні колеги!

15 грудня 2021 з 15:10 до 15:50 за Київським часом відбудеться відкрита зустріч з експертами із акредитації ОНП «Професійна освіта (Комп'ютерні технології)» Оленою Володимирівно Семеніхіною, Наталією Валеріївною Валько та Валерієм Вікторовичем Сорокою. Зустріч - онлайн:

Підключитися до конференції Zoom
https://us06web.zoom.us/j/86967067871?pwd=WXNJUFlnTEtnM29vWVhKS0d1eXZuQT09
Ідентифікатор конференції: 869 6706 7871
Код доступу: 2021

На зустріч запрошуються усі бажаючі - учасники освітнього процесу (крім мене та адміністрації КДПУ), випускники минулих років, всі ті, хто мають що сказати про те, як реалізується підготовка докторів філософії з цифрових освітніх технологій на кафедрі інформатики та прикладної математики КДПУ. Експерти відкриті до зауважень та побажань, що можуть покращити якість нашої докторської програми, та із задоволенням нададуть відповіді й на будь-які запитання щодо системного забезпечення якості освіти у цілому та акредитації зокрема.

Запрошую усіх скористатись гарною нагодою зустрітись та поспілкуватись із фахівцями, що визначають наш освітньо-науковий цифровий ландшафт.

З повагою,
С. О. Семеріков

17785

Шановні колеги!

Нарешті роботу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти розблоковано, й одна з перших освітніх програм, що буде акредитуватись - це наша ОНП "Професійна освіта (Комп'ютерні технології)". Акредитаційна експертиза відбудеться у віддаленому режимі (з використанням Zoom) у період з 15 по 17 грудня. Програму роботи експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи можна знайти за посиланням: https://public.naqa.gov.ua/v1/accreditation-folder/4848

Скоро від Національного агентства будуть конкретні посилання для приєднання як запрошених учасників акредитаційних зустрічей (посилання надійшлю поштою), так й на відкриту зустріч, що відбудеться 15 грудня з 15:10 до 15:50 - запрошую на неї усіх бажаючих висловити власну думку щодо того, як реалізується наша освітньо-наукова програма.

Упевнений, що спілкування з експертами буде цікавим та продуктивним для усіх, адже це як раз ті фахівці, що значною мірою визначають та спрямовують розвиток нашої спеціальності: Олена Володимирівна Семеніхіна - провідник когнітивної візуалізації, засновник та головний редактор найкращого профільного видання України у галузі природничо-математичної, інформатичної, технологічної та професійної освіти, Наталія Валеріївна Валько - піонер освітньої робототехніки, член редакційної колегії унікального профільного видання з цифрових технологій в освіті, та Валерій Вікторович Сорока - фізик-методист, дослідник цифрових технологій у професійній освіті.

 

З повагою,
С. О. Семеріков

17768

Шановні колеги!

Із великим задоволенням повідомляю, що акредитація освітньо-наукової програми "Професійна освіта (Комп'ютерні технології)" відбудеться попри будь-які перепони - сьогодні від Секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти надійшла приємна звістка про те, що в період з 8 по 10 листопада 2021 року буде проведено акредитаційну експертизу у віддаленому (дистанційному) режимі з використанням технічних засобів відеозвʼязку - скоріше за все, в Zoom.

Наразі формується експертна група із відомих фахівців та молодих науковців за спеціальністю 015 Професійна освіта, які розпочинають вивчення нашої великої спільної роботи, ключові складові якої висвітлені у відомостях про самооцінювання освітньої програми, що, разом із іншими документами про акредитацію, доступні за посиланням: https://public.naqa.gov.ua/v1/accreditation-folder/4848

Запрошуємо долучитись до акредитації аспірантів, викладачів та всіх тих, завдяки чиїм зусиллями ця програма реалізується та розвивається.

З повагою,
С. О. Семеріков

 

17143

Вітаємо старшого викладача кафедри інформатики та прикладної математики Моісеєнка Михайла Вікторовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.09 – теорія навчання!

657

Також вітаємо наукового керівника - професора, доктора педагогічних наук, професора кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання Лаврентьєву Олену Олександрівну із успішним захистом її дисертанта!

609

Бажаємо подальших наукових здобутків Михайлу Вікторовичу і успішних захистів дисертантів Олені Олександрівні!

Пишаємося, кафедра інформатики та прикладної математики.

15708

Склад проектної групи, відповідальної за підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (інформатика) (освітньо-науковий рівень - доктор філософії):

Семеріков Сергій Олексійович - доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інформатики та прикладної математики

Лов’янова Ірина Василівна - доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри математики та методики її навчання

Мінтій Ірина Сергіївна - кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інформатики та прикладної математики

Шокалюк Світлана Вікторівна - кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інформатики та прикладної математики

 

12835

Освітньо-наукова програма підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Інформатика) (освітньо-науковий рівень - доктор філософії)

 

12834

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН  аспірантури за спеціальністю 014 Середня освіта (Інформатика)

12833

1.1. Актуальні проблеми досліджень з теорії та методики навчання інформатики у початковій школі

1.2. Проектування засобів навчання інформатики

1.3. Комбіноване навчання інформатики

2.1. Актуальні проблеми досліджень з теорії та методики навчання інформатики у гімназії

2.2. Проектування робототехнічних систем

2.3. Історія інформатики і методики навчання інформатики

3.1. Актуальні проблеми досліджень з теорії та методики навчання інформатики у ліцеї

3.2. Системи адаптивного навчання

3.3. Квантова інформатика

4.1. Математичне моделювання і статистичний аналіз у методичних дослідженнях

4.2. Інноваційні технології навчання інформатики у системі загальної середньої освіти

4.3. ІКТ навчання, управління та підтримки науково-освітніх досліджень

Програма з навчальної дисципліни “Сучасні інформаційні технології у наукових дослідженнях”

12832

Згідно наказу від 12 січня 2018 року №02-ад кафедра інформатики та ПМ є профільною для здійснення підготовки докторів філософії за наступними спеціальностями:

014 Середня освіта (Інформатика);

015 Професійна освіта (Цифрові технології)

011 Освітні, педагогічні науки (ІКТ в освіті).

Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених!

З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном (098) 351 60 35 (Мінтій Ірина Сергіївна - доцент кафедри інформатики та прикладної математики).

Презентація підготовки

 

3846

Публикация 2

Публикация 1

3928
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30