Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Шановні колеги!

Із великим задоволенням повідомляю, що акредитація освітньо-наукової програми "Професійна освіта (Комп'ютерні технології)" відбудеться попри будь-які перепони - сьогодні від Секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти надійшла приємна звістка про те, що в період з 8 по 10 листопада 2021 року буде проведено акредитаційну експертизу у віддаленому (дистанційному) режимі з використанням технічних засобів відеозвʼязку - скоріше за все, в Zoom.

Наразі формується експертна група із відомих фахівців та молодих науковців за спеціальністю 015 Професійна освіта, які розпочинають вивчення нашої великої спільної роботи, ключові складові якої висвітлені у відомостях про самооцінювання освітньої програми, що, разом із іншими документами про акредитацію, доступні за посиланням: https://public.naqa.gov.ua/v1/accreditation-folder/4848

Запрошуємо долучитись до акредитації аспірантів, викладачів та всіх тих, завдяки чиїм зусиллями ця програма реалізується та розвивається.

З повагою,
С. О. Семеріков