Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Шановні колеги!

Нарешті роботу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти розблоковано, й одна з перших освітніх програм, що буде акредитуватись - це наша ОНП "Професійна освіта (Комп'ютерні технології)". Акредитаційна експертиза відбудеться у віддаленому режимі (з використанням Zoom) у період з 15 по 17 грудня. Програму роботи експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи можна знайти за посиланням: https://public.naqa.gov.ua/v1/accreditation-folder/4848

Скоро від Національного агентства будуть конкретні посилання для приєднання як запрошених учасників акредитаційних зустрічей (посилання надійшлю поштою), так й на відкриту зустріч, що відбудеться 15 грудня з 15:10 до 15:50 - запрошую на неї усіх бажаючих висловити власну думку щодо того, як реалізується наша освітньо-наукова програма.

Упевнений, що спілкування з експертами буде цікавим та продуктивним для усіх, адже це як раз ті фахівці, що значною мірою визначають та спрямовують розвиток нашої спеціальності: Олена Володимирівна Семеніхіна - провідник когнітивної візуалізації, засновник та головний редактор найкращого профільного видання України у галузі природничо-математичної, інформатичної, технологічної та професійної освіти, Наталія Валеріївна Валько - піонер освітньої робототехніки, член редакційної колегії унікального профільного видання з цифрових технологій в освіті, та Валерій Вікторович Сорока - фізик-методист, дослідник цифрових технологій у професійній освіті.

З повагою,
С. О. Семеріков