Сучасний стан розвитку інформаційних технологій спонукає постійно вчитись, особливо це стосується вчителів та викладачів інформатики. Ми, як викладачі закладу вищої освіти, повинні йти завжди попереду. Тому наша кафедра постійно приймає участь в організації та проведенні наукових конференцій, методичних семінарів, курсів підвищення кваліфікації тощо.
В цьому році на кафедрі інформатики та прикладної математики вперше в місті започатковано семінар «Робототехніка в освіті». Перша зустріч відбулась наприкінці жовтня в онлайн-форматі на тему «Інструменти впровадження STEM-освіти при вивченні природничо-математичних дисциплін». Мета таких зустрічей - познайомити всіх зацікавлених із різними технологіями впровадження STEM-підходу.
На семінар пропонувалось зареєструватись вчителям закладів загальної середньої освіти будь-якої кваліфікаційної категорії, вчителям початкової школи, вихователям груп подовженого дня, вихователям інтернатів, вихователям закладів дошкільної освіти, педагогічним працівникам закладів освіти та інших закладів. Онлайн формат дозволив приєднатись гостям зі Львова, Нікополя, Києва, Полтави.
В планах - познайомити освітян із різними методиками та інструментами впровадження STEM-підходу в дошкільній освіті, початковій, середній та старшій школах та перевагами впровадження робототехніки у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами (для проведення таких семінарів планується залучення фахівців нашого навчального закладу відповідного профілю), проведення майстер-класів із 3d друку та моделювання.
Відгуки слухачів спонукають до роботи далі: «Дуже класний семінар!) Вам вдалось!) Дарма хвилювались!) Рухайтеся й надалі в цьому напрямку сміливо!!!) Ви - МОЛОДЦІ!) Думаю, що здивувати нас Вам завжди вдасться!))) Час однозначно проведений з користю і новими ідеями та новими "хочу"!)))».
Приємним завершенням кожного засідання буде вручення сертифікатів про короткотривале підвищення кваліфікації (6 год, вартість – 135 грн.)
Запрошуємо всіх на наступне засідання семінару на тему «Впровадження STEM підходу у дошкільній освіті: початки кодування та алгоритмізації». На семінарі познайомимось, як саме можна вчитись програмувати і розвивати дітей дошкільного віку. Ми покажемо, як створювати власні методичні матеріали, як вводити поняття цикл, функція та алгоритм, як можна малювати та писати музику за допомогою технічних засобів. Познайомимо вас із набором Matatalab.
Чекаємо на зустріч. Якщо у вас залишились питання, зателефонуйте: 067-539-42-95 Н.А. Хараджян.