Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

За підтримки Центру "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" в рамках ініціативи  Meet and Code  та Ресурсним центром "ГУРТ: Портал суспільно активних громадян" в рамках проекту "Дівчата Stem" 23 та 24 жовтня 2020 року відбувся ІТ-Хакатон.

Учасникам, а точніше учасницям (команди складались лише з дівчат, які навчаються на ІТ-спеціальностях) пропонувалось позмагатися у розробці найкращого ІТ-рішення для вирішення проблеми суспільного значення.

Hack4Purpose - "Як полегшити навчання людей елегантного віку навичкам діджитал".

Програма події передбачала 2 дні роботи.

Під час першого дня команди учасники прийняли участь у майстер-класі з "Дизайн-мислення для розробки рішення проблеми" та майстер класу з "Презентації та пітчингу (просування) проєкту".

І на другий день команди презентували свої рішення.

До складу журі входили компанії, які вже працюють з цільовою аудиторією та технологіями.

Наші дівчата Росомаха Ганна (студентка 4 курсу спеціальності "Середня освіта (Інформатика)") та Фадеєва Лілія (аспірантка 1 курсу) були у складі команди "Айтішниці".

Свою розробку дівчата представили у вигляді сайту для людей елегантного віку. Дівчата зняли відео, створили сайт та гідно представили свою розробку у фіналі.

В результаті такої роботи наші дівчата посіли перше місце!!!!!!

Вітаємо дівчат з перемогою! І бажаємо подальших успіхів!