Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

21 грудня 2017 року відбулося вручення премії Криворізького міського голови для обдарованих дітей і молоді. Приємно, що серед 200 найталановитіших криворіжців, відзначених у різних галузях, є студентка групи І-14 Анастасія Колотій, яка стала лауреатом у номінації “За інтелектуальні досягнення”.

Анастасія є учасницею міжнародних і всеукраїнських конференцій, IT-конкурсів, олімпіад з програмування, охоче залучається до волонтерської роботи, бере участь в організації кафедральних і загальноунвіерситетських заходів, має активну життєву позицію та аргументовану власну думку.

Щиро вітаємо Анастасію з отриманням заслуженої відзнаки та прийдешніми святами! Бажаємо натхнення, наснаги в реалізації творчих задумів, нових здобутків, успіхів і добробуту!