Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

26 січня відбулась настановча конференція з виробничої педагогічної практики для студентів групи І-16  спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика).

На конференції студенти отримали всю необхідну інформацію від  керівника педагогічної практики Цоуфал Любові Сергіївни; к. пед. н., доц. кафедри педагогіки Волощук Ілони Аркадіївни; к. псих. н., доц., доц. кафедри загальної та вікової психології Ткаченко Олени Андріївни; к. пед. н., доц., доц. кафедри інформатики та ПМ  Шокалюк Світлани Вікторівни.

Згідно положення про практичну підготовку здобувачів вищої освіти в Криворізькому державному педагогічному університеті, що затверджено Вченою радою університету 09 січня 2020 року, студенти подають таку звітну документацію:

- звіт із практики;
- індивідуальний план;
- щоденник психолого-педагогічних спостережень;
- конспекти залікових уроків  (згідно програми практики - 5 уроків з інформатики для спеціальності "Середня освіта (Інформатика)");
- методичну розробку залікового виховного заходу з самоаналізом;
- психолого-педагогічний аналіз уроку з інформатики;
- методичну розробку позакласного заходу з інформатики.

Усі необхідні матеріали, зразки, шаблони розміщено в курсі СУЕНК КДПУ.