Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Згідно наказу студенти 2-го курсу ступеня вищої освіти "магістр" спеціальності  014.09 Середня освіта (Інформатика) були направлені у такі заклади загальної середньої освіти:

КЗШ № 75: Гаранін Олег Михайлович, Говорун Владислав Валерійович;

КЗШ № 103: Володін Михайло Володимирович, Кацко Олександр Олександрович, Тараненко Олена Олександрівна;

КЗШ № 34: Долотій Маргарита Геннадіївна;

КЗШ № 73: Єгоров Владислав Юрійович;

КЗШ № 29: Касім Володимир Павлович;

КЗШ № 30: Кривошея Сергій Сергійович;

ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек»», м. Київ: Пихтіна Інна Олександрівна;

КСШ № 9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов: Сироватський Олександр Володимирович;

КЗШ № 91: Фадєєва Лілія Олександрівна.

Слід зазначити, що більшість студентів були направлені у ті заклади, де вони вже працюють учителями інформатики чи інженерами-електроніками.

Усі студенти успішно впорались із поставленими завданнями та переконались, що бути вчителем інформатики - не просто важливо, а надзвичайно захопливо!

Матеріал підготувала доцент кафедри інформатики та прикладної математики Мінтій Ірина Сергіївна