Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Команда фізико-математичного факультету "Лігвоматики" (серед учасників команди студентка групи І-21 - Онищенко Яна) взяла участь у заході під назвою "Студентський QUIZ "МовиМО". Захід відбувався у читальній залі бібліотеки головного корпусу університету та складався з 4-х турів.

QUIZ1

У першому турі студентам запропонували серію фактів про українську мову. Їм належало визначити, які з цих фактів правдиві, а які ні.

У другому турі належало попрацювати з тестовими завданнями: учасникам належало визначити, кому з українських літераторів належали рядки, які демонструвались на екрані. Для цього слід було обрати правильний варіант з кількох запропонованих.

У третьому турі хлопці та дівчата складали слова з розміщених у хаотичному порядку літер, або ж відгадували, яке слово зашифроване у наборі цифр.

Під час четвертого туру студентам належало пригадати, які з відомих фрагментів поезій покладені на музику (пісні), а які ні (вірші).

Підсумки кожного туру відображалися у турнірних таблицях. А за результатами усіх чотирьох турів було обрано команди - переможниці турніру.

Найвищі результати показала команда фізико-математичного факультету ("Лінгвоматики") і отримала І місце..

Завершився цикл заходів спільним переглядом фільма "Заборонений", у якому на широкому тлі боротьби українських дисидентів кінця 1960-х — початку 1980-х років розповідається про життя і загадкову смерть відомого поета-шістдесятника, правозахисника, Героя України — Василя Стуса.

20690