Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

13 грудня 2022 року фізико-математичний факультет святкував дев’яносто другу річницю дня свого заснування. З цієї нагоди громада факультету об’єдналася задля спільної організації івенту.

Програма заходу складалася з двох частин: проведення спортивних змагань між викладачами та студентами й концертного інтерактиву. Учасниками цієї події стали здобувачі вищої освіти, випускники й науково-педагогічні працівники факультету. До спортивних змагань з волейболу долучився викладач кафедри інформатики та прикладної математики, Олександр Миколайович Степанюк, та студенти спеціальності інформатика: Михайло Оксаніч (І-22, 1 курс), Максим Бакун (І-22, 1 курс), Максим Бойченко (І-21, 2 курс), Яна Желудько (І-20, 3 курс).

«Я дуже рада, що сьогодні ми маємо можливість відсвяткувати дев’яносто другу річницю ФМФ. Наш факультет – це ровесник рідної альма-матер, що свідчить про важливість нашої справи. Вже понад 20 років ми підтримуємо чудову традицію збиратися й проводити святкування різного масштабу. Цьогоріч, з ініціативи студентської ради факультету, ми вирішили знову зібратися разом й розділити цю радісну мить», – наголосила декан фізико-математичного факультету, канд. пед. наук, доц. Олена Вікторівна Віхрова.

img22

На імпровізованій сцені лунали слова подяки рідному факультету, панували веселий сміх і щирі емоції. Підтримувати святковий настрій допомогли підготовлені вікторини, словесні конкурси й жарти від випускників фізико-математичного факультету.

fmf 3

fmf 1