Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

21 03 2024 Засідання кафедри педагогіки1 березня 2024 року викладачі кафедри математики та методики її навчання доктор педагогічних наук, професор Лов'янова Ірина Василівна і кандидат педагогічних наук, доцент Крамаренко Тетяна Григорівна взяли участь у розширенному засіданні кафедри педагогіки КДПУ під головуванням доктора педагогічних наук, професора Дороніної Тетяни Олексіївни. На порядку денному розглядалася публічна презентація наукових результатів дослідження «Онлайн-курси як засіб розвитку фахових компетентностей магістрів спеціальності 014 Середня освіта (Математика)» випускника аспірантури кафедри педагогіки Калугіна Руслана Юрійовича (науковий керівник І.В. Лов'янова ).  Здобувач Р. Ю. Калугін зробив презентаційну доповідь за матеріалами дисертації . Відповів на запитання присутніх.  Науковий керівник І. В. Лов’янова ознайомила присутніх з висновком про роботу Р. Ю. Калугіна у процесі підготовки дисертації, виконання індивідуального плану наукової роботи  та індивідуального навчального плану. Відмітила, що перші кроки в науці Руслан почав робити ще навчаючись в бакалавраті фізико-математичного факультету на спеціальності "математика"   та   зарекомендував себе як здібний молодий науковець  упродовж навчання в магістратурі та аспірантурі. На засіданні заслухали  виступи експертів доктора педагогічних наук, професора    С. О. Семерікова та  кандидата педагогічних наук, доцента  Т. Г. Крамаренко ,     які надали рецензії на дисертацію.  У своїх виступах усі члени кафедри позитивно оцінили наукові результати дослідження Р. Ю. Калугіна, і одноголосно ухвалили  рекомендувати дисертацію Р. Ю. Калугіна до захисту у разовій спеціалізованій вченій раді.

Вересень 2024