Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

Слайд1

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні студенти, аспіранти, молоді науковці, колеги!

Кафедра практичної психології оголошує набір матеріалів

до Наукового часопису

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПСИХОЛОГІЇ В ДИСКУРСІ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ».

Матеріали приймаються до 25 січня 2018 року.

Тематичні напрямки публікацій:

1. Сучасні уявлення про роль і функції психолога як представника соціономічної (комунікативної) професії.
  2. Моделі і технології підготовки психологів в системі вищої професійної освіти. Профідентичність. Профадаптація. Профдеформація.
  3. Психологічний супровід особистості в умовах кризового суспільства.
  4. Психологія аутентичності: проблеми, здобутки, перспективи.
  5. Актуальні питання загальної, вікової і педагогічної психології.
  6. Патопсихологія. Психологія аномального розвитку. Психологія аутичної дитини.
  7. Методологія експериментально-психологічного дослідження і психодіагностика.
  8. Психогігієна і психопрофілактика. Психокорекція і психореабілітація.
  9. Психологічне консультування і немедична психотерапія.
  10. Психологічні проблеми сучасної української сім’ї.
  11. Психологічний супровід інклюзивної освіти.
  12. Акмепсихологія і технології розвитку самоактуалізаційного потенціалу особистості.
  13. Психологія лідерства. Кар’єрний самоменеджмент. Лайф-коучинг.
  14. Varia.

Матеріали публікації обсягом до 5 стр. надсилати в електронному вигляді на адресу [email protected].

Вимоги до оформлення: документ Word 97-2003 (кегль 14, Times New Roman, інтервал 1,5). Параметри сторінки: поля з усіх боків – 20 мм, сторінки не нумерувати. У правому верхньому кутку вказати: прізвище та ініціали автора (-ів) і наукового керівника (за потреби), курс, спеціальність, навчальний заклад або місце роботи. Назва статті – по центру, заголовними літерами.

Автор несе персональну відповідальність за зміст поданих матеріалів.

Структура публкації має відповідати усталеним вимогам: актуальність або постановка проблеми дослідження; ретроспективний огляд робіт учених, які досліджували дану проблему; мета статті; основний зміст; висновки; перспективні напрямки досліджень; список використаних джерел.

Контактна особа – кандидат педагогічних наук,

доцент кафедри практичної психології

Чаркіна Олена Анатоліївна (моб. тел.: 098-882-86-84; e-mail: [email protected]).